Skip to Content

Rüyada Telefonda Tartışmak

Rüyada telefonda tartışmak kişiye fayda sağlamayacak ve önemsiz konularda kişinin inat ettiğine, tüm bu inat ve hırs nedeniyle önüne çıkan fırsatları görmediğine, bu hırsın gözlerini kör ettiğine ve bundan başka iş tutamaz olduğuna şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya alacağınız olumsuz bir habere,  iş hayatınızdaki faydasız işlerin size bırakılması neticesinde yaşadığınız huzursuzluğa ve işinize adapte olamadığınıza delalettir. Rüyayı gören kişinin önemsiz olan ve incir çekirdeğini dahi doldurmayacak konular hakkında kendisini çok sıkıntıya soktuğuna ve takıntılı bir ruh hali içinde olduğuna da işarettir.

Rüyada Telefonda Tartıştığını ve Küfrettiğini Görmek

Rüya sahibinin ortada hiçbir sebep yokken sinirleneceğine ve aşırı stresli günler yaşayacağına, çevresindeki kişilere karşı hoşgörüsünü kaybedeceğine, hiçbir olaya ve duruma karşı tahammülünün kalmadığına, sarf ettiği sözler nedeniyle etrafındaki kişileri kıracağına ve pişman olacağına işarettir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Telefonda Tartıştığını Görmek

Tanıdığınız biriyle telefonda kavga ettiğinizi görmeniz, gerçek hayatta o kişiden alacağınız ve çok şaşıracağınız güzel bir habere alamet eder. Aynı zamanda bu rüya size kalacak mirasa ve bu miras sayesinde geleceğinizi sağlam temeller üzerine kuracağınıza, komşularınız yüzünden çeşitli dedikodulara maruz kalacağınıza işarettir.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Telefonda Tartıştığını Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir haber olduğuna fakat bu haberin kendisine ulaşmayacağına, hayalini kurduğu, istediği ve tüm bu istekler için çabaladığı durumların istenen sonuçlara yol açmayacağına, güzel kazanç sağlayacağınızı düşündüğünüz girişimlerden beklediğiniz sonucu alamayacağınıza işarettir.