Rüyada Yatılı Okul Görmek

Genel olarak olumlu olumlu şekilde yorumlanan bir rüyadır. Sağlıklı bir yaşam, huzur ve refah içerisinde  geçirilecek bir hayatı simgelediği düşünülür. Bunların dışında başarı, sevinç, mutluluk gibi anlamlar da taşıyan bir rüya olarak nitelendirilir.

Olumlu anlamlarının yanı sıra yatılı okul, kapalı ve zorunlu olarak bulunulması gereken bir alanı temsil ettiğinden sıkışmışlık, içinde bulunulan durumdan veya yerden, evden, şehirden memnuniyetsizlik gibi anlamlara da gelir. 

Rüyada Yatılı Okul Kazandığını Görmek

 • Kazanmak kavramından yola çıkıldığında genel olarak başarıyı simgelediği düşünülmektedir. Yatılı okul kazandığını gören rüya sahibinin hayatında genel olarak başarılı bir insan olacağına işaret eder. Kişi iş, öğrenim ve sosyal hayatında çok büyük başarılar yakalayacak, parlak bir geleceğe sahip olacaktır. Kişi eğer öğrenciyse eğitimine, çalışıyorsa mesleğine ve hepsinin yanında sosyal çevresine önem vermeli, kendini geliştirmelidir. Sonunda muvaffak olan kendisi olacaktır. 

Rüyada Yatılı Okula Başlamak

 • Rüya sahibi için yakalayacağı başarı ve hayatında yaşanacak olumlu gelişmelerin başlangıcı olarak yorumlanır. Kişi yakın zamanda hayatının her alanında olumlu şeylerle karşılaşacak, tüm yollar ona açılacak, hem eğitim hem de iş hayatında başarıya ulaşacak ve topluma faydası olan bir birey olacaktır. Kişi çalışmayı bırakmamalı, zorluklar karşısında pes etmemelidir. 

Rüyada Yatılı Okulda Okuduğunu Görmek

 • Rüya sahibi için olumlu anlamlar taşıdığı düşünülen bir rüyadır. Genel olarak yakın zamanda gerçekleşecek ve kişiyi mutlu edecek olan gelişmeler anlamına geldiği düşünülür.
 • Aynı zamanda rahatı ve huzuru simgelediği şeklinde yorumlar da mevcuttur. Yakın gelecekte rüya sahibinin karşısına çok güzel olaylar çıkacak, beklediği huzurlu hayatı yaşayacaktır. Yaşanan ve kişiyi mutlu edecek bu olumlu gelişmeler sayesinde de yakın zamanda rahata erişmek mümkün olacaktır. Rüya sahibi etrafına dikkat etmeli, etrafındaki olumsuzlukları düşünmeyip daha çok hayatın olumlu yanlarına konsantre olmalıdır.

Rüyada Yatılı Okulda Öğretmen Olduğunu Görmek

 • Rüyada öğretmen olduğunu görmek genel olarak saygı ve yüksek mevki, makam gibi kavramları simgeler. Rüya sahibi mesleğinde yükselecek, başarı ve mevki sahibi bir insan olacaktır. Sahip olduğu başarı ve mevki sayesinde çevresindeki insanlar tarafından gıpta ile bakılan ve büyük saygı gören bir kişi olacaktır. Kişi, iş hayatına konsantre olmalı, mesleğinde ve hayatın diğer her alanında kendini geliştirmeli, mesleki tecrübelerine ve eğitimine fazlasıyla önem vermelidir.

Rüyada Yatılı Okuldan Mezun Olduğunu Görmek

 • Anlaşılacağı üzere rüyada mezun olmak, rüya sahibi açısından birçok olumlu anlam taşıyan bir rüyadır. Genel olarak mezun olmak başarı, istediğini elde etmek, çalışmalarının karşılığını bulmak gibi anlamlara yorulur. Yatılı okuldan mezun olduğunu görmek ise, rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceği ve genel olarak gönül ferahlığının ortaya çıkacağı gibi anlamlar taşımaktadır. Rüya sahibi hayatı boyunca, her normal insan gibi bazı sıkıntılar ve problemler yaşayacak ama en sonunda muzaffer olacaktır. Kişinin tüm işleri dilediği gibi gidecek, her daim emeklerinin karşılığını görecektir. Kişi yaşayacağı problemlere uzun uzadıya kafa yormamalı, geçmişe takılmamalı, dertleriyle yüzleşmeli ve onları geçmişte bırakmalıdır. 

Rüyada Yatılı Okuldan Kaçmak

 • Rüya sahibi için genel olarak pozitif anlamlar taşıyan, oldukça olumlu yorumlanan bir rüyadır. Yatılı okuldan kaçmak, içinde bulunulan sıkıntılı durumdan, kapalı alandan kaçmak anlamına geldiğinden mülk sahibi olmak, yüksek miktarda para kazanmak ve hayır duası kazanmak gibi farklı ve olumlu şeyleri simgeler. Yatılı yurttan rüyasında kaçıp kurtulan kişi hayal ettiği eve sonunda kavuşacak, o evde rahata ve huzura erecektir.
 • Bazı yorumlara göre ise, aile bireyleri arasında mevcut olan kavgalar yakın zamanda son bulacaktır. Kişinin bulunduğu huzursuz ortamdan kaçıp kurtulması ve bunun için de harekete geçmesi ve emek harcaması gerekmektedir. Aile içindeki problemlerin çözüme kavuşması kişinin atacağı adımlara bağlıdır. 

Rüyada Yatılı Okulda Okuyan Öğrenciler Görmek

 • Genel olarak insanlarda yatılı okulda okuyan öğrencilerin zorluklar içerisinde okuduğu kanısı olduğundan bu tip rüyaların zorluk kavramını temsil ettiği düşünülmektedir. Sabır ve metanet kavramlarını çağrıştırdığı şeklinde yorumlar da mevcuttur. Rüya sahibi zorluklara göğüs gerecek ve asla pes etmeyecektir. 
 • Rüya sahibi kendine koyduğu hedefler doğrultusunda yürüyecek, bu yönde atılımlar gerçekleştirmeye başlayacaktır. Kişi, hayatının hiçbir alanında sorumluluklarını ertelememeli, bu erteleme alışkanlığının onu hedeflerine ulaşmaktan alıkoyduğunu aklından çıkarmamalıdır. Özetle, kişi hayal kurmayı bırakmalı ve bir an önce harekete geçmelidir. 

Rüyada Okul Yatakhanesi Görmek

 • Diğer birçok yatılı okulla ilgili rüyaların aksine okul yatakhanesi görmek, rüya sahibi için olumsuz anlamlar taşıdığı düşünülen bir rüyadır. Yakın dostlar ve akrabalarının rüya sahibine gerek maddi gerekse de manevi yönden zarar vereceği anlamına gelir. Rüya sahibi yediği darbelerin etkisini, zarar gördüğü kişinin yakınında olan ve değer verdiği bir kişi olması sebebiyle uzun süre üzerinden atamayacaktır.
 • Kişi bir süre yakın çevresine dikkat etmeli, arkadaşlarını ve değer verdiği kişileri iyi seçmeli, dost ve akrabalarının makul olmayan veya ona zarar verebilecek isteklerini kabul etmemelidir. Kişi önce kendini korumalı, daha sonra etrafına ve ailesine yardım etmeyi düşünmelidir. 

Rüyada Yatılı Yurtta Kalmak 

 • Rüyada yatılı yurt görmek, genel olarak yeniliklere, değişikliklere işaret eder. Rüyada görülen yatılı yurt, göç olgusunun simgesidir. Rüyasında yatılı yurt gören kişi, yakın zamanda kurmuş olduğu düzeninden vazgeçecek, başka bir şehre, hatta belki başka bir ülkeye yerleşecek, kendisine yepyeni bir dünya ve bambaşka bir düzen kuracaktır. Kişi bu yeni düzenden korkmamalı ve sabırlı olmalıdır zira yeni şeyler deneyecek ve bu denemelerinde başarılı olacak ve yeni düzeninde mutluluk ile huzuru bulacaktır. 

Rüyada Yıkılmış Okul Görmek

 • Yıkılmış okul, genel anlamda değişiklik ve yenilikleri ifade eder. Eskinin daha iyi ve daha yeni ile değişeceğine işaret eder. Kişinin yaşadığı sağlık sorunlarının son bulacağı şeklinde de yorumlanır. Genel olarak rüya sahibinin üzüntüleri sevince, eski evi, yeni ve ferah olanına dönecek, kasvetli dönemi son bulacak ve mutlu bir döneme girecektir. Kişi değişiklerden korkmamalı, aksine hayatında değiştirmesi gereken ne varsa değiştirmeli, geçmişiyle vedalaşmalıdır. Mutluluğu ve huzuru bu şekilde yakalayacaktır. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın