Rüyada Tülbent Görmek

Rüyalar düzgün şekilde yorumlandığında geçmişte yaşanan ve gelecekte yaşanacak olan olaylardan haber verir. Rüyada tülbent görmek, kişinin karakterine işaret eder. Rüya sahibi gönlü yüce, rütbe ve makam sahibi bir kimsedir. Hem aile hem de sosyal hayatında çok sevilir. Kişinin tek kötü huyu biraz kibirli olmasıdır. Etrafındaki insanları kimi zaman kendisinden daha aşağıda görür ve o şekilde davranır.  

Rüyada Yazma Görmek

 • Rüyasında yazma gören kişi için bu rüya, şerefe ve büyüklüğe yorulur. Kişi iş hayatında yapmış ve yapacak olduğu çalışmalarla çok yüksek mertebelere erişecektir.
 • Bazı rüya alimlerine göre bu rüya kişinin aile hayatındaki çatışmaları ifade eder. Kişi bu gibi durumlarda sakinliğini ve serinkanlılığını koruduğu takdirde sorunlar çözülecektir. 

Rüyada Oyalı Tülbent Görmek

 • Rüyasında oyalı bir tülbent gören kimse için bu rüya, hayırlı olaylara vesile olur. Kişinin içindeki dünya telaşı, kaygılar, sıkıntılar ve endişeler kaybolacaktır. Kişi hem manevi hem de maddi açıdan rahatlayacaktır. Sorunlu dönemler geçiren rüya sahibi için bu rüya artık olumsuz durumların geride kaldığına delalet eder. 

Rüyada Beyaz Oyalı Tülbent Görmek

 • Rüyada görülen beyaz oyalı tülbent, kişinin yeni işlere yelken açacağına işarettir. Kişi yeni bir işe atılacak ve bu sayede saygınlığı ve maddi kazancı artacaktır. Kişi ailesindeki yardıma muhtaç kişilere yardım edecek, bu sayede hayır duası alacaktır.
 • Bekar kimseler için bu rüya, evlilik yolunda atılan adımları temsil eder. Kişi mevcut evinden ayrılıp farklı bir yere taşınacaktır.

Rüyada Beyaz Tülbent Görmek

 • Rüyada beyaz tülbent gören kişi, kul hakkı yememeye özen gösteren bir kimsedir. Rüya sahibi çevresindekiler tarafından takdirle karşılanır.
 • Yeni bir işe girmeyi düşünen kimseler için bu rüya, girilecek işin hayırlara vesile olacağına yorumlanır.

Rüyada Boncuklu Beyaz Tülbent Görmek

 • Rüyada görülen beyaz boncuklu tülbent, bekarlar için evlilik kararı vermeye yorumlanır. Kişi kısa zaman içinde tanışacağı bir kimseyle çok hayırlı bir evlilik yapacaktır.
 • Boşanmış kimseler için ise boşanılan eşle tekrar barışılacağına delalet eder.
 • Memur kimseler için bu rüya mevcut memuriyet işlerini terk edip, ticaret hayatına atılacaklarını gösterir. Kişi atılacağı ticarette çok büyük başarılar ve kazançlar elde edecektir. 

Rüyada Pembe Tülbent Görmek

 • Rüyada pembe tülbent gören kimse için bu rüya, maddi ve manevi anlamda yükselmeye alamet eder. Kişi iş hayatında çok başarılı olacaktır.
 • Ayrıca bazı rüya alimlerine göre rüya sahibi ilişkilerinde yaşadığı tüm sorunların merkezi olarak kendisini görmektedir. Rüya sahibi kimse bu düşüncesinden uzaklaşmalı, kendisine büyük haksızlıklar yapmaktan vazgeçmelidir. 

Rüyada Mor Tülbent Görmek

 • Rüyada görülen mor renkli tülbent, şanssız zamanların nihayet sona erdiğine yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaş çevresinden birisi bazı sıkıntıları çözecek ve kişi rahatlayacaktır. Daha sonra ise çok isteyip de gerçekleştiremediği hayallerinin peşinden koşmaya başlayacaktır.
 • İş sahibi olmayan kimseler için bu rüya, hayırlı bir iş bulacaklarına işarettir. 

Rüyada Mavi Tülbent Görmek

 • Rüyada mavi tülbent gören kişi için bu rüya, kişinin hayatında oluşacak dinginliğe ve huzura yorulur. Rüya sahibi önündeki dönem suya sabuna dokunmadan, kimseyle fazla iletişim haline girmeden yaşayacaktır. Bu süreçte hayatındaki kişilerle ilgili çok fazla düşünme şansı elde edecektir. Kafasını toplayacak, kendisine iyi gelmeyen kimseleri hayatından çıkaracaktır. 

Rüyada Tülbent Aldığını Görmek

 • Rüyasında tülbent aldığını gören kimse için bu rüya, genel anlamda evliliğe işaret eder. Kişi çok kısa bir zaman içerisinde çok iyi huylu, tatlı dilli birisiyle evlilik hayatına adım atacaktır.
 • Evli kimseler için ise bu rüya hayırlı bir evlada yorulur. Doğacak olan çocuk anne ve babasına saygılı olacaktır. Bu sembol huzurlu ve mutlu bir aile hayatına delalet eder. 

Rüyada Tülbent Sattığını Görmek

 • Rüyada satılan tülbent, yeni kazanç yolları şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi mevcut işinde mutlu olmayabilir. Ya da mutlu olup az para kazanıyor olabilir. Tülbent satmak, kişinin iş hayatında yaşanacak değişikliklere delalet eder. Uzun zamandır planı, projesi olan kimse kısa zaman içinde bu fikirlerini hayata geçirecek ve yüksek miktarda maddi kazanç sağlayacaktır. 

Rüyada Tülbent Örttüğünü Görmek

 • Rüyasında tülbent örttüğünü gören kimse, mutluluğa ve başarıya sahip olacaktır. Kişi alacağı yeni kararlar doğrultusunda hayatında köklü değişiklikler yapacaktır. Yeni işler, yeni şehirler, yeni eşler rüya sahibinin hayatına girebilir. 

Rüyada Tülbent Yıkamak

 • Rüyasında tülbent yıkadığını gören kişi için bu rüya, arınmaya ve temizlenmeye delalet eder. Rüya sahibi, hayatına çıkacak fırsatları değerlendirecektir.
 • Bazı rüya alimlerine göre bu rüya kişinin kötü arkadaş çevresinden uzaklaşacağına, kendisine faydalı olacak arkadaşlıklar kuracağının işaretçisidir. 

Rüyada Tülbent Kestiğini Görmek

 • Rüyada görülen tülbent kesme sembolü, bazı kimseler için planlarının gerçekleşmeyeceğinin habercisidir. Kişi iş hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle özel hayatında da baskı altında hissedecek ve bu durum tartışmalara, gerginliklere neden olacaktır.
 • İlişkisi olan kimseler için bu rüya, ilişkide yaşanacak bozulmaları temsil eder. Kişi bu noktada sakin kalarak düzgünce bir plan doğrultusunda hareket ederse gerginlikleri yok edecektir. 

Rüyada Tülbent Bağladığını Görmek

 • Rüyada tülbent bağladığını gören kimse için bu rüya sahte arkadaşlıklara işarettir. Rüya sahibinin etrafında çok fazla kimse varsa da aslında bunlardan sadece birkaç tanesi gerçek dostudur. Kişi, bu iyi huylu kimseleri düzgünce saptamalı ve kalanlarla arasına mesafe koymalıdır. Eğer bunu gerçekleştiremezse, ilerleyen dönemlerde çok fazla ihanetler ve hayal kırıklıkları yaşayacaktır. 

Rüyada Tülbent Hediye Ettiğini Görmek

 • Kişinin rüyasında bir başkasına tülbent hediye etmesi, hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere yorulur. Kişi olumlu bir hayat yaşayacaktır. Dostları tarafından çok sevilen bir kimse olan rüya sahibi, uzun zamandır görüşmediği bir arkadaşıyla özlem giderecektir. 

Rüyada Tülbent Dağıttığını Görmek

 • Rüyasında tülbent dağıttığını gören kimse hayırlı ve onu çok mutlu edecek haberler alacaktır. Sevdiği birisinin hamileliği, hasta olan bir yakınının iyileşmesi gibi olaylar gelişebilir. Kişi, uzun telefon görüşmeleri yapacak ve mutlu haberleri telefondan alacaktır. 

Rüyada Eskimiş Tülbent Görmek

 • Kişinin rüyasında eskimiş tülbent görmesi, çok özlediği kimseyle kavuşacağı anlamına gelir. Kişi kısa zaman içinde özlediği kimseyle buluşacak ve çok mutlu olacaktır.
 • Bekar kimseler için bu rüya ani bir evlilik kararına işaret eder.

Rüyada Yırtık Tülbent Görmek

 • Rüyasında yırtık tülbent gören kimse için bu rüya, evlilik hayatının bozulacağına ya da nişanın atılacağına işarettir. Kişi geçmiş hayatından şimdiki hayatına pek çok sorunu beraberinde getirmiş ve bunları üstünden atamamıştır. Bu sorunlar biriktikçe rüya sahibi adeta nefes alamaz olmuş ve artık pek çok şeye tahammül edemeyecek hale gelmiştir. Bunun sonucunda sosyal hayatında aksamalar meydana gelmiştir. Bu rüya kişinin hayatındaki olayları tek tek ele alması gerektiğini ifade eder. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın