Rüyada Raket Görmek

Rüyada raket görmek, yakın zaman içerisinde gerçekleşecek bir alışverişi ifade eder. Burada önemli olan iki nokta vardır: Alıp verilen şeyin ne olduğu ve bu alışverişin kiminle gerçekleştirildiği. Bu etkenlere göre yapılan yorumlarda farklılık gözlense de bu tip rüyaların sonucunda genel olarak efor sarf edilen ve uzun süre uğraş verilen bir işin nihayete ereceği söylenir. Bir kadın ve erkek arasında oynanan tenisin ise romantik bir ilişkiye yorulduğu tabirler mevcuttur. Başkalarını tenis oynarken izlemek ise duygusal ve fiziksel anlamda dengeli, durgun ve huzurlu bir hayatın göstergesidir. Başkalarını tenis oynarken izleyen rüya sahibinin rüyası aynı zamanda müdahale edebileceği bir durumda sessiz kalmaması gerektiği mesajını taşır. 

Rüyada Tenis Raketi Görmek

 • Rüyada tenis raketi görmek, bilinçaltının rüya sahibini yönlendirme şeklidir. Rüya sahibinin dikkatini elindeki kaynaklara çeken bilinçaltına bağlı olarak görülen bu rüya, bir işe ya da bir ilişkiye girmek üzere olan kişinin bu değişikliğe tam anlamıyla hazır olup olmadığını sorgulaması gerektiği mesajını taşır. 
 • Tenis raketi aynı zamanda kişinin uzun süredir beklediği mutluluğa ve imkanlara kavuşacağına da işaret eder. 

Rüyada Tenis Topu Görmek

 • Rüyasında tenis topu gören kişi geçmiş yakın çevresinden bir kişiye karşı söz verdiği halde yerine getirmediği bir olay olup olmadığını düşünmelidir. Uzun süredir adım atmaktan çekinilen bir iş için kolları sıvamak gerektiğini anlatan bu rüya, rüya sahibini harekete geçirici bir mesaj niteliğindedir. 

Rüyada Raket Oynamak

 • Bu rüya kişinin iş yerinde ya da devam eden ilişkisinde dengeli ve hassas bir dönemde olduğuna işaret eder. Bu dönemde kurallar, rüya sahibi tarafından konulacaktır. Kişi kendisinden emin bir şekilde hareket ederken aynı zamanda aldığı kararların doğruluğundan emin olmak için attığı adımlara dikkat etmelidir. 

Rüyada Raket Kırmak

 • Rüyada raket kırdığını gören kişi, elindeki imkanları doğru kullanması gerektiğini söyleyen uyarı niteliğinde bir mesaj almış demektir. Kişinin özel hayatından iş ya da eğitim hayatına kadar tüm yaşam noktalarında, elindeki kaynaklara yeteri kadar önemi vermediğini gösterir.  

Rüyada Delik Ya Da Yıpranmış Raket Görmek

 • Tenis maçında raket delik ya da yıpranmış olursa istenen performans elde edilemez ve maçın kaybedilmesi kesin olur. Bu tip bir rüyanın verdiği mesaj da bu yöndedir. Rüya sahibi elindeki kaynaklara odaklanmalı ve bu kaynakları dikkatli bir şekilde korumaya özen göstermelidir. Sürpriz durumlarla karşılaşmamak için yeni bir işe ya da ilişkiye başlarken eldeki kaynakların tam olarak gözden geçirilmesi en doğrusu olacaktır.

Rüyada Raket Fırlatmak

 • Rüyada raket fırlattığını gören kişi, büyük bir güvensizlik yaşayacak demektir.
 • Bunun yanı sıra rüya sahibinin, sevdiği bir kişi için kendi haklarından vazgeçerek büyük bir fedakarlık yapma durumunda kalacağını da ifade eder. 

Rüyada Raket Alınıp Satıldığını Görmek

 • Tenis maçı, bir alışveriş anlamına gelir. Raket de bu alışverişin en önemli unsurudur. Ticaret ile uğraşan birisi rüyasında raket alınıp satıldığını görürse bu rüya, birtakım ticari sırların başkası tarafından rüya sahibine karşı kullanılacağına işaret eder. Raket alınıp satılması, bu sırların karşılıklı konuşulması ile bir uzlaşı sürecine girileceğini anlatır.

Rüyada Raket Almak

 • Raket almak, yeni bir aşama için önemli bir kazanç sağlamak demektir. Yeni bir iş için yapılan yatırım, yatırım için kazanılan sermaye, yeni bir ortak, karlı bir iş girişimi ya da romantik anlamda, yepyeni bir kişi anlamına gelir. Satın alınan raket kırık dökükse, bu işe hiç girilmemesi gerektiği söylenir. Satın alınan raket çok dayanıklı ve iyi ise bu rüya, her şeyin yolunda olduğunu anlatır. 

Rüyada Masa Tenisi Oynamak

 • Rüyada masa tenisi oynadığını gören kimse bir başkası ile ağız dalaşına girecek demektir. Eğer duvara karşı top atıyor ve karşılıyorsa, talih kuşu üzerine konmuş anlamına gelir.
 • Masa tenisi çok fazla efor sarf etmekten ziyade odaklanmayı gerektirir. Bu nedenle masa tenisi oynadığını gören kişi hareketlerini çok dikkatli bir şekilde ölçüp tartmalıdır. Duygusal ya da ticari ilişkilerinde tetikte olmayı elden bırakmamalı ve birtakım atışmalara da hazırlıklı olmalıdır. Zor, ancak başarmanın keyfi ile dolu bir dönem kişiyi beklemektedir. 

Rüyada Masa Tenisi Topu Görmek

 • Masa tenisi topu temelde küçük, ele avuca sığmayan bir eşyadır. Rüyasında bu topu gören kişiler genellikle çok ufak hesapları göz önünde bulundurarak başarı kazanacakları bir iş içine girecekler demektir. Kişi beklediği tüm işlerde başarı kazanacaktır. Ancak bu başarının elde edilebilmesi için rüya sahibinin bu süreçte uzun vadeli planlar ile değil, daha kısa vadeli planlar ile işe girişmesi daha doğru olacaktır. 

Rüyada Pinpon Topu Yutmak

 • Rüyada pinpon topu yutmak, kişisel olarak söylenmemesi gereken bir sırrın açığa çıkacağı ve bunun rüya sahibinde büyük bir sıkıntı yaratacağı anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda karar verilmesi gereken bir durumu da gösterir. Duygular ile mantığın çatışmasını ifade eder. Durum ile ilgili olarak en doğru kararı ve hareketi, rüya sahibinin kendisi verecektir.
 • Kişi rüyasında ağzında top ile konuşmaya çalışırken topu yutuyorsa çok önemli bir görüşmede yapılacak bir konuşma esnasında kelimelerini dikkatle seçerse başarı elde edebilecek demektir.

Rüyada Pinpon Topu Oynamak

 • Rüyada pinpon topu ile oynamak, zor bir işin üstesinden gelmek anlamına gelir. Rüyada oynanan pinpon topunu kırmak işlerde çok dengeli ve hassas olunması gereken bir döneme girildiğinin işaretidir.
 • Pinpon topu, raket ile oynanır. Bu oyunda top kırılgan, raket ise kuvvetlidir. Rüyada raketin çarpmasıyla kırılan pinpon topu görmek, yeni bir işe ya da ilişkiye girilirken eldeki imkanların ya da yapılacak şeylerin işi batırabileceğine işaret eder. Rüyasında pinpon topu oynadığını gören kişi ilişkide karşı tarafa çok yüklenebilir ya da sevgisini göstermek için sergilediği davranışlar neticesinde karşısındaki kişiyi kendisinden uzaklaştırabilir. Bu dönemde gereksiz yatırımlar ve harcamalar yapılması söz konusu olabilir. Rüya sahibi elindeki kaynakları kontrol etmeli ve sakin tavrını korumalıdır. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın