Rüyada Leylak Görmek

Son derece güzel görünen ve hoş kokulu bir çiçek olan leylakla ilgili rüyalar genelde hayra yorulur. Rüyada leylak gören kimsenin, karamsar ruh halinden sıyrılacağı, içinde bulunduğu dertlerden kurtulacağı ve giderek refaha ermeye başlayacağı söylenir. Mutluluk ve güzelliğin sembolü olan leylaklar, rüya sahibinin mutluluğa erişeceğine, huzura kavuşacağına ve sevdikleriyle bir ömür bu duyguları paylaşacağına işaret eder. Eğer rüyasında leylak gören kişi bekarsa, hayırlı bir kısmetle tanışıp gönül ilişkilerinin beklemediği bir süratle güzel bir şekilde ilerlediğine şahit olabilir. 

Rüyada Leylak Kokusu Almak

 • Rayihalı rüyalar en güzel rüyalar arasında değerlendirilir. Rüyada leylak kokusu aldığını gören kişinin hayırlı haberler, güzellikler veya beklenmedik olumlu gelişmeler adeta kapısına kadar gelmiştir. Rüyasında leylak kokusunu alan fakat leylağı görmeyen kişi, önemli bir fırsatla karşı karşıyayken bu fırsatı fark etmiyor olabilir. Ancak önünde sonunda o fırsatı yakalayacak ve güzelliklere kavuşacaktır.

Rüyada Leylak Koklamak

 • Rüyada leylak kokusu almakla benzer şekilde tabir edilir. Rüyada leylak kokladığını gören kişi yakın zamanda beklediği şansa kavuşacak ve bunu değerlendirecektir.
 • Eğer rüya sahibi leylağı koklarken biri müdahale ederse, bu fırsatı değerlendirirken karşısına çeşitli engeller çıkacağı ancak sonunda rüya sahibinin muvaffak olacağı anlamına gelir.

Rüyada Leylak Ağacı Görmek

 • Rüyasında karşısına leylak ağacı çıkan kimsenin, çok yakında iş veya özel hayatıyla ilgili çok önemli bir gelişme yaşayacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi, ağacı görmeden önce kokusunu da alıyorsa bu şans veya kısmetin çok yakında olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi bir süre daha sabrederse sonunda sürekli hayalini kurduğu bu olaya kavuşma şansına sahip olur.
 • Bu rüyanın hayra yorulmayan yegane hali leylak ağacının kuru, ölü veya hastalıklı olduğu hallerdir. Bu tip rüyalar, rüya sahibinin karşısına çıkacak bir fırsatı tepeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Leylak Ağaçları Görmek

 • Rüyada leylak ağacı görmekten daha hayırlı bir rüyadır. Zira rüya sahibinin karşısına birden fazla şans kapısı veya kısmet çıkacağı ve bu sürprizlerin hepsinin rüya sahibi için hayırlı olacağına delalet eder.
 • Tıpkı tek bir leylak ağacı görülen rüyalarda olduğu gibi burada da ağaçlar hastalanmış, ölmüş veya solmuşsa rüya sahibinin çevresinin hayırlara vesile olmayacak kişi veya olaylarla çevrili olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi bu ağaçları iyileştirmeye çalışmış ve başarılı olmuşsa bol bereketli, sağlıklı bir hayat süreceği, bu bereketi muhtaç insanlarla da paylaşacağı manasını taşır.

Rüyada Leylak Dalı Görmek

 • Bu rüyayı yorumlayabilmek için leylak dalındaki çiçeklerin durumuna ve rüya sahibinin ne hissettiğine bakmak gerekir. Eğer görülen leylak dalındaki çiçekler kurumuş, ölmüş veya hastalanmışsa rüya sahibinin güzel bir fırsatı veya kısmeti elinden kaçıracağına, bunun neticesinde pişmanlık duyarak hayatını bu pişmanlıkla geçireceğine işaret eder.
 • Daldaki çiçekler canlı ve güzel görünüyorsa yahut rüya sahibinin dokunuşuyla renkleniyorsa, rüyayı gören kişinin kendisine veya çok yakın bulduğu birine uzatacağı yardım eli sayesinde her ikisinin de hayatının renkleneceği ve güzelliklerin onları bulacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Leylak Rengi Görmek

 • Leylak görmek kadar leylak rengi görmek de rüyaları güzelleştiren ve tabirlerini hayırlı kılan rüyalardandır. Rüyada leylak rengi gören kişi eğer çalışıyorsa işinde beklemediği ancak hak ettiği bir pozisyona getirilecek ve bu adım sonraki iş hayatında helal kazanç dolu kapılardan geçecektir.
 • Rüya sahibi çalışmıyorsa karşısına çıkan iş fırsatını değerlendirecek ve iş yerinde kendini kısa sürede sevdirmeyi başararak maddi sıkıntıları üstünden atıp bereketli bir geleceğe sahip olacak demektir.

Rüyada Leylak Renginde Eşya Görmek

 • Eşyanın türüne ve eşyayla ne yapıldığına göre farklı anlamlara gelir. Örneğin rüyasında leylak rengi koltuklar gören kimse eğer bekarsa yakın zamanda karşısına çıkacak hayırlı bir kısmetle yuva kurabilir.
 • Bunun haricinde bu leylak rengi eşyayı birine zarar vermek için kullanıyorsa, birine iyilik güzellik yapmaya çalışırken ona zarar verilebileceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Leylak Rengi Elbise Görmek

 • Bu rüya, rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı anlamlara gelir. Eğer rüya sahibi erkekse beklemediği bir anda, beklenmeyen bir kişiden zarar göreceği ve sıkıntıya düşeceği şeklinde tabir edilir.
 • Ancak rüya sahibi kadınsa tam tersi şekilde beklenmeyen bir kişiden beklenmeyen bir zamanda büyük bir fayda göreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Leylak Görmek

 • Bu rüyalar genelde rüya sahibinin saf, temiz, iyi yürekli birisi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kendisine kötülük yapacağını bildiği insanlara bile kin gütmediği ve onları düzeltmeye çalışacak kadar naif bir insan olduğu şeklinde yorumlanır.
 • Fakat bazı yorumcular bu tarz rüyaları farklı şekilde de tabir etmektedir. Rüya sahibi beyaz leylak görmekten memnun olmamışsa ve içi sıkılmışsa yakın zamanda kendisi veya sevdiği birinin başına bir hastalık geleceğine delalet eder.

Rüyada Leylak Rengi Çiçek Görmek

 • Hangi renk olursa olsun rüyada canlı, sağlıklı çiçekler görmek hayra yorulur. Çiçekler, rüya sahibinin çalışmasının karşılığına alacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına, eğer sağlığını yitirmişse sağlığına yeniden kavuşacağına işaret eder.
 • Ancak rüyada görülen çiçekler rüya sahibinin yaklaşmasıyla birlikte solup ölüyorsa, rüya sahibinin istemeden de olsa biri veya birilerine zararının dokunacağı anlamına gelir. Bu nedenle rüyaları yorumlarken tek bir nesneyi yorumlamak yerine rüya sahibinin hissiyatını ve gördüğü olayları bir bütün olarak değerlendirmek gerekir.

Rüyada Leylak Topladığını Görmek

 • Rüya sahibinin yakın zamanda hayalini kurduğu hayırlı kısmete kavuşacağı anlamına gelir. Tatlı dilli, güler yüzlü, sevecen ve sıcakkanlı olan bu kişi, rüya sahibini hiç ummadığı kadar mutlu edecek ve onun sağlıklı, huzurlu bir hayat yaşamasına vesile olacaktır. Rüya sahibinin burada unutmaması gereken şey; bakılmayan, ilgilenilmeyen ve su verilmeyen çiçeklerin solması gibi, yaşamını paylaştığı bu kişiye hak etmediği şekilde davranırsa o da solup gidecek ve rüya sahibinin yaşamının rengini karartacaktır.

Rüyada Sümbül Görmek

 • Rüyada sümbül görmek aile içerisindeki birliğe, dirliğe, mutluluğa ve huzura işaret eder. Aynı zamanda rüyasında sümbül gören kişilerin hayatında yeni başlangıçlara adım atacağına, iş hayatında önemli görevler alacağına veya uzun zamandır içinde sakladığı duyguları açıklayarak beklediği karşılığı bulacağına delalet eder. İş hayatı veya özel hayat olsun, rüya sahibinin atacağı adımların hayırlara vesile olacağı ve kişiyi bolluk, bereket, sağlık ve huzura kavuşturacağına yorulur.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın