Rüyada Peştemal Görmek

Rüyasında peştemal gören kişi, yaşadığı ve kendine her gün biraz daha fazla acı ya da rahatsızlık veren olaylardan ya da durumlardan kurtulmaya başladığını görecektir. En kısa sürede yaşanan ve kişide derin bir yara bırakan tüm bu kötü gelişmeler unutulacak ve hayata devam edilecektir. Bu rüya ile ilgili bir diğer rivayette ise rüya sahibinin çok üzüntü verici bir olay yaşayacağı ve neticesinde çok sinirlenip insanlara büyük zarar vereceğine dair yorumlar bulunur.

Rüyada Yeşil Peştemal Görmek

 • Barış için adım atılacağına işaret eder. Eğer rüyasında yeşil renkte peştemal gören kişi birisiyle kırgınlık yaşıyorsa bu kırgınlığı noktalamak için adım atacaktır.
 • Ayrıca rüyanın taşıdığı bir diğer anlam ise bol kazançlı projelere yöneliktir. Çizilen yol haritası ile birlikte mantıklı kararlar verilecek ve bol kazanç sağlayacak işleri gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Şanssızlıkların yaşandığı süreç geride bırakılacak ve daha huzurlu bir döneme girilecektir.

Rüyada Mavi Peştemal Görmek

 • Rüya sahibinin güvenilir birisi olduğu ve etraftaki insanların ona kolay bir şekilde güvendiği anlamına gelir. Bu, hem iş yaşantısında hem de özel hayatında ona ekstra avantajlar sağlayacaktır. Yakın zamanda gerçekleştirilecek görüşmeler ile toplantılarda hayırlı sonuçlar almak mümkün olacak ve kişi karşısındakini daha rahat bir şekilde ikna etmeyi başaracaktır. Bu ikna yeteneği sayesinde hem iyi bir konuma hem de güzel bir ekonomik seviyeye erişmek mümkündür.

Rüyada Kırmızı Peştemal Görmek

 • Rüyasında kırmızı renkli bir peştemal gören kişi, hem iş yaşantısında hem de aile hayatında güzel olaylar ile karşılaşacaktır. Eğer kariyeriyle ilgili ya da ailesini ilgilendiren bir konuda sorun yaşıyorsa, bu sorunların çözüme kavuştuğunu görecektir. Hastalıklar şifaya kavuşacak, maddi sıkıntılar teker teker ortadan kalkacaktır. Allah tarafından en kısa sürede tüm dertlerin devası kişiye ve sevdiklerine gönderilecektir. Bu sayede sıkıntılı dönemlerden kurtulmak mümkün olacak ve daha huzurlu, mutluluk dolu bir yaşam ortaya çıkacaktır.

Rüyada Beyaz Peştemal Görmek

 • Rüyada beyaz renkli bir peştemal görmek, yakın gelecekte iş yaşantısında ve aile hayatında yaşanacak önemli gelişmelerin işaretçisidir. Rüyayı gören kişi kariyerini ya da ailesini ilgilendiren bir konuda çok büyük bir korku ile şaşkınlık oluşmasına sebep olacak kadar büyük bir sıkıntıyla karşılaşabilir. Bu sıkıntıya neden olan olayların ve sırların dışa vurulması söz konusu olabilir. İçe atılan her şeyin dışa vurulma arzusu ve rahatlama isteği, rüya sahibini esir alabilir. Rüya sahibinin bu süreçte sırları ortalığa saçmadan ve kendisini başka insanlara açmadan önce mantıklı davranması gerekir.

Rüyada Peştemal Bağlamak

 • Rüyada peştemal bağladığını görmek, kişinin iş yaşantısında elde ettiği parayı ve malı elinde tutmakta, tasarruf yapmakta yeteri kadar yetenekli olmadığına ve bu paralarla birikim yapıp iş yaşantısında iyi bir yatırım gerçekleştirme becerisinden uzak olduğuna alamet edilir.
 • Buna ek olarak, ister istemez yaşanan korkular yüzünden rüya sahibinin sıkıntılı zamanlar geçireceğine, zor günler geçirip aile hayatında negatif durumlarla karşı karşıya kalacağına yönelik işaretler de söz konusudur.

Rüyada Peştemal ile Gezmek

 • Hasta olan kişilerin şifa bulacağı anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi hastaysa ya da ailesinde hasta bir kimse bulunuyorsa çok yakında şifaya kavuşmak mümkün olacaktır. Gelen bu mutlu haber ile birlikte hem rüya sahibi hem de aile fertleri ve yakın dostların neşesi artacaktır. Ayrıca aile içinde yaşanan diğer sorunların da azalarak bittiği bir döneme girilecektir.

Rüyada Peştemal Almak

 • Rüyayı gören bekarsa evlenip aile kurmasına yorulur. Rüya sahibi güzel bir evliliğe imza atıp mutlu bir yuva kurabilir.
 • Eğer rüyayı gören kişi evlenmek istiyorsa karşısına çıkacak kişi ile çok mutlu bir ilişkiye adım atabilir.
 • Diğer taraftan kişinin evli olması halinde, eşi ve ailesi ile arasında herhangi bir huzursuzluk varsa bu durum son bulacaktır. Artık aile içerisinde mutluluk hakim olacak ve sorunsuz bir ilişki sayesinde daha mutlu günlere şahitlik edilecektir.

Rüyada Peştemalli Erkek Görmek

 • Bir erkeğin, rüyayı gören kişiye çok büyük bir yardımda bulunacağı anlamına gelir. Söz konusu bu erkek, rüya sahibine çok büyük bir iyilik yapabilir. Bu iyilik iş hayatıyla ilgili olabilir, rüya sahibine kol kanat gerip onun daha başarılı olmasına katkı sağlayabilir. Ayrıca iş hayatı dışında, başka bir konuda zorlanılması halinde yine bu erkek önemli bir destek sağlayacaktır.

Rüyada Peştemalli Kadın Görmek

 • Bir kadından alınacak manevi yardıma işaret eder. Bu yardım sayesinde rüya sahibi kendisini daha huzurlu ve rahat hissedecektir. Eğer rüyayı gören kişi bir konu hakkında kafa karışıklığı yaşıyorsa bu kadından gelecek yardım sayesinde sağlıklı bir karar verebilecek ve kafa karışıklığını sona erdirecektir. Manevi destek sağlayacak olan bu kadın, aile fertlerinden birisi olabilir.

Rüyada Hamam Görmek

 • Rüya sahibinin farklı kişilerle tanışacağına, değişik ve kalabalık ortamların içerisinde yer alacağına ve alışılmış, sıradan hayatın dışına çıkıp keyif alacağına işaret eder.
 • Rüyada hamam görülmesi ile ilgili bir diğer yorum ise mekan değişikliğidir. Yani rüya sahibi, iş için ya da kişisel durumları yüzünden taşınmak ya da seyahate çıkmak durumunda kalabilir.
 • Ayrıca kişi, kendisine hayır getirecek olan bir yüzünden başka bir işten vazgeçmek durumunda kalabilir. Bu süreçte güzel olaylar yaşanacak ve dertlerden birer birer kurtulmak mümkün olacaktır.

Rüyada Havlu Görmek

 • Rüyada çıkan havlu, kişinin nasibine yönelik anlamlar taşır. Eğer görülen havlu yeni ve temiz ise hayatta yaşanacak güzel gelişmelere ve yeniliklere işaret eder. Bu kişinin idealleri ve büyük hedefleri vardır ve istediklerini gerçekleştirme şerefine nail olacaktır.
 • Havlunun pis olması ise kötü olayların yaşanacağına, kişinin başına bazı belalı durumların geleceğine yönelik işaretler taşır. Bu süreçte rüya sahibinin daha dikkatli olması ve kendisini çok fazla tehlikeye sokmaması gerekir.

Rüyada Banyo Havlusu Görmek

 • Banyo havlusu genel olarak şansa ve kısmete delalet eder. Rüyasında banyo havlusu gören kişinin başarılı bir döneme gireceğine ve önüne çıkan engelleri birer birer aşarak eğitim hayatında ya da kariyerinde önemli bir konuma geleceğine yönelik yorumlar bulunur. Çok parlak bir geleceğe sahip olan rüya sahibi, istediklerini elde etme konusunda oldukça mahir olacak ve sadece başarılı değil aynı zamanda açık kısmet sahibi de olacaktır. Aşk hayatıyla ilgili de pozitif gelişmeler yaşayacak, huzurlu bir ilişkiye sahip olacaktır.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın