Rüyada Feribot Görmek

Rüyada deniz yolculuğu görmek genel itibarıyla ferahlama ve sıkıntılardan kurtulma anlamına gelir. Kişinin zor bir durumdan kurtulacağına, uzun zamandır sorun olan bir derdinin çaresini bulacağına delalet eden deniz yolculuğu rüyaları aynı zamanda bir hastalık söz konusu ise bu hastalığın sona ereceğinin de bir işaretidir. Eğer deniz yolculuğuna bir arkadaş ile çıkılmış ise kişinin yakın zamanda yapacağı bir yolculuk sırasında etkileyici birisiyle tanışacağı söylenir. Yolculuğa aile ile çıkılmış ise aile hayatında bereket ve huzur söz konusu olacaktır. 

Rüyada görülen feribot rüya sahibinin sosyal ilişkilerinde yapacağı bir yanlışa işaret eder. Kişinin düşünmeden konuşacağı durumlarda bulunarak başını belaya sokabileceğini yorulur. Kişi eğer dikkatli olmazsa sevdiği ve değer verdiği insanları kaybedebilir. Bu sebeple oluşabilecek yanlış anlaşılmalara karşı önceden önlem alınmalıdır. 

Rüyada Feribota Binmek

 • Rüyada feribota bindiğini görmek, yaşanacak üzüntü ve hayal kırıklıklarına işaret eder. Rüya sahibinin riskli bir iş altına gireceği, borçlanacağı ve kendini zor durumlara düşüreceği söylenir. Kişi önemli kararlar almadan evvel iyice düşünüp taşınmalı ve muhakkak güvendiği kişilerin fikrini almalıdır.

Rüyada Feribot Yolculuğu Yaptığını Görmek

 • Rüyada görülen feribot yolculuğu, rüya sahibi ve sevdikleri için hayırlı gelişmelerin habercisidir. Kişi, yakın zaman içerisinde kararsız kalacağı bir durumla karşı karşıya kalabilir. Attığı adımlarda kararlı ve kendinden emin olması halinde hayırlı sonuçlar alacaktır. 

Rüyada Feribottan İnmek

 • Rüyada feribottan indiğini görmek, rüya sahibinin tatsız bir durumun içine düşeceğine ancak bu tatsızlığın kolaylıkla çözüme kavuşacağına işarettir. Söz konusu tatsız durum iş hayatı, okul hayatı veya bir devlet kurumuyla ilgili olabilir.

Rüyada Feribotta Yattığını Görmek

 • Rüyasında feribotta yattığını gören kişinin sıkıntılarının büyüyeceği rivayet edilir. Aile içinde gerginlik yaşanıyorsa bu gerginlik büyüyebilir, bir borç söz konusu ise ödemede zorluklar yaşanabilir, iş hayatında aşması güç problemlerle karşı karşıya kalınabilir. Rüya sahibi umutsuzluğa kapılmaz ve çabalarsa bu sıkıntıları aşması mümkün olacaktır. 

Rüyada Feribotu Kaçırmak

 • Rüyasında feribota yetişmeye çalışan ve feribotu kaçıran kişinin, bazı kişisel sorunlarını aşamalı olarak çözeceği ve zorlu bir süreçten geçeceği rivayet edilir. Rüya sahibi sabırlı davranmalı ve umudunu yitirmemelidir. Nitekim rüyada feribota yetişmek için çabalanması, gerçek hayatta da sorunlar karşısında etkin bir şekilde gayret gösterileceğine işarettir.

Rüyada Feribota Yetişmeye Çalışmak

 • Rüyada feribota yetişmek için koştuğunu ancak yetişip yetişmediğini görmeyen kişinin, boyundan büyük bir işe girişeceği ve umutsuzluğa düşebileceği işaret edilir. Rüya sahibi ölçüp biçmeden büyük bir işe kalkışıp düşünmeden büyük adımlar atarsa, çabaları başarısızlıkla sonuçlanabilir. Böyle bir durumda daha akılcı ve mantıklı davranmakta fayda vardır.

Rüyada Feribotun Battığını Görmek

 • Rüyada bir feribotun battığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına ve bolluk içinde yaşayacağına delalet eder. Kişi yeni bir iş kurduysa çok iyi bir kazanç elde edebilir veya bir iş yerinde çalışıyorsa önemli bir terfi alabilir. 

Rüyada Vapur Görmek

 • Vapur görmek, rüya sahibinin süresi belirsiz bir yolculuğa çıkacağına işaret eder. Bu yolculuk ani veya planlı bir yolculuk olabilir. Kişiyi yaşadığı sıkıntılardan kurtaracak, içini ferahlatacak bir yolculuk olacaktır.
 • Rüyada vapuru iskeleye yanaşırken görmek, eski bir dosta rastlanacağına ve bu dostluğun pekişeceğine yorulur. 
 • Rüyada vapur bileti aldığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında riski olmayan bir hamle yapacağına işaret eder. 
 • Rüyada vapur kullandığını görmek, kişinin büyük riskler alarak bir işe girişeceği ve bu işten tamamen şans eseri kazanç elde edeceği manasına gelir.

Rüyada Gemi Görmek

 • Gemi görmek, genel anlamda yeni ve parlak bir geleceğe ve iş hayatında başarıya işaret eder.
 • Eğer gemi karanlık, eski ve iç karartıcı bir görünümdeyse iş hayatında zorluklara ve mücadeleye delalet eder.
 • Gemiyi limanda görmek, iyi haberler alınacağına ve sabırla yürütülen bir işin iyi sonuçlanacağına işarettir.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın