Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra görmek, bir dost yardımı sayesinde işle ilgili yüksek başarılar elde edileceğine işaret eder. Bu başarılar neticesinde rüya sahibinin, hem çalışma arkadaşları hem de sosyal hayattaki diğer insanlar arasında mevki sahibi olunacağı ve değer göreceği anlamına gelir.

Rüyada Otlayan Zebra Görmek

 • Rüya sahibinin beklediği şansın yakında karşısına çıkacağına işaret eder. Son derece asil ve zarif görünümlü hayvanlar olan zebralarla ilgili rüyalar genelde hayra yorulur. Bu rüyada da bir fırsat kollayan rüya sahibinin kısmetinin yakın zamanda ona ulaşacağı manası vardır.

Rüyada Zebrayı Koşarken Görmek

 • Beklenmedik, ancak hayırlara vesile olacak fırsatlarla karşılaşılacağı anlamına gelir. Rüyada koşan bir zebra gören kişinin rüyası, zebrayı izledikten sonra ne yaptığına göre farklı şekilde yorumlanır. Zebranın peşinden koşması, onu avlaması ve benzeri tüm eylemlerin farklı manaları vardır.

Rüyada Zebranın Peşinden Koşmak

 • Rüya sahibinin karşısına çıkan fırsatları değerlendireceği şeklinde yorumlanır. Bu fırsat iş hayatıyla ilgili olabileceği gibi özel hayatla ilgili de olabilir. Ne olursa olsun rüyayı gören kişinin bu fırsatı değerlendirmek için çaba sarf etmesi gerekmektedir.

Rüyada Zebraya Binmek

 • İş hayatında rüya sahibinin alacağı risklerin olumlu sonuçlanacağı ve hem mevki hem de kazanç olarak yükseleceği anlamına gelir.

Rüyada Zebra Avlamak

 • Rüya sahibinin karşısına çıkan hayırlı bir kısmeti veya iş hayatında yakalayacağı bir fırsatı değerlendirmeyeceği ve bununla ilgili pişmanlık duyacağına delalet eder. Ancak ne kadar pişmanlık duyarsa duysun benzer fırsatlar bir daha karşısına çıkmayacaktır.

Rüyada Zebra Öldürmek

 • Zebrayı avlamakla benzer şekilde tabir edilen bu rüyalar da rüya sahibinin karşısına çıkan fırsatları değerlendirmekte başarısız olacağı ve bunun ona olumsuz yansıyacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Zebra Ölüsü Görmek

 • Bir başkasının yakaladığı ancak değerlendiremediği fırsatların bu kez rüya sahibine sunulacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüya sahibi ölü zebrayı iyileştirmeye, diriltmeye çalışıyorsa bu, yükselebilmek için yakalayacağı imkanı sonuna kadar kovalayacağı anlamına gelir.

Rüyada Zebra Eti Yemek

 • Rüya sahibi eti çiğ yiyorsa haram, pişirerek yiyorsa hayırlı kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca karşısına çıkan fırsatları beklendiği zamanda olmasa da ilerleyen bir zamanda tekrar değerlendireceği ve bu kez muvaffak olacağı şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Zebra Saldırması

 • Yakın görülen, güvenilen, iyi niyetinden şüphe duyulmayan bir kimseden görülecek zararı temsil eder. Bu kişi rüya sahibine oldukça yakın bir kimsedir. Üstelik bu zararı bilinçli de yapmamaktadır. Kendisiyle ilgili bir meseleyi çözmeye çalışırken sonucunun etkileri rüya sahibine dokunur.

Rüyada Yavru Zebra Görmek

 • Rüya sahibinin iş veya özel hayatıyla ilgili büyük gelişmeler yaşayacağı ancak bunun daha zamanı olduğuna delalettir. Bu fırsatlarla ilgili çeşitli ipuçları rüya sahibine sunulmuştur. Eğer rüyayı gören kişi bu ipuçlarını doğru yorumlarsa hayırlı bir eşe veya iş hayatında bol kazanca kavuşma zamanı son derece yakındır.

Rüyada Zebra Beslemek

 • Tanınmayan, kim olduğu bilinmeyen birine dolaylı yoldan edilecek yardımı işaret eder. Bu yardım maddi bir katkıdan ziyade manevi bir yardımdır. Bir şekilde rüya sahibinin gerçekleştireceği bir eylemin sonuçları bu kişiye olumlu yönde yansıyacaktır.

Rüyada Zebra ile Konuşmak

 • Rüyalarda hayvanlarla konuşmak genelde hayra yorulur. Bu bağlamda hayvanların söylediği şeyler bir uyarı veya mesaj olabileceği için dikkate alınması gerekir. Ayrıca hayvanın ses tonu da rüyanın anlamını değiştirebilir. Eğer zebra davudi bir sesle konuşuyorsa duyulacak güzel ve hayırlı haberlere, kısık veya hastalıklı bir sesle konuşuyorsa olumsuz gelişmelere işaret ediyor olabilir.

Rüyada Zebra Deseni Görmek

 • Desenin nerede görüldüğü ve görüldüğü sırada ne hissedildiğine göre farklı şekilde yorumlanır. Örneğin zebra desenle koltuklar görmek, ev eşyalarında yapılacak değişikliğe işaret ederken, zebra desenli bir palto görmek, zorlu ve çetin geçecek günlerin kapıda olduğu manasına gelir.

Rüyada Zebra Balığı Görmek

 • Türüne bakılmaksızın rüyada balık görmek, haneye bolluk ve bereket geleceğine delalet eder. Balık ne kadar iriyse rızık o kadar bol olacaktır. Eğer rüya sahibi balığı besliyorsa, bu bolluğa tamamen kendi imkan ve mücadelesiyle kavuşacak demektir.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın