Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek, çok kere yardımcı durumunda olan hizmetçileri temsil eder şeklinde yorumlanır.

Rüyasında bir yastık üzerinde oturduğunu gören kimse, bir hizmetçi satın alacağına veya kendisine hediye verileceğine işarettir.

Bir kimse rüyasında yatağının üzerine yastıklar sıralayıp koyduğunu görse, bu rüyası onun hizmetçileri ve kendisi­ne bağlı yardımcıları ve saygılı davranan bağlıları olacağı­na işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyasında yastığının çalındığını gören kimsenin bu rüyası onun hizmetçisinin veyahut da hanımının öleceğine işa­rettir şeklinde yorumlanır.

Bazı Rüya Yorumcularına Göre Rüyada Yastık Görmek

Rüya da yastık görmek, evlada işarettir. Çünkü evlat (yani çocuklar) anne babaya en büyük yardımcılardır.Rüyada görülen yastık rahata, ailesine düşkün kadına, bazen hastalanmaya işâret eder.

Bir kimse rüyasında sırtına bir yastık almış olduğunu görse, bu rüyası ona (rüya görene) iyilikler ve hayırlar geleceğine işarettir.

Genç bir kadının rüyada yastık yaptığını görmesi, parlak bir istikbali olduğuna işârettir.

Rüyada görülen yüz yastığı ev sahibine, arkadaş ve dostlara, kulluk yapmakta sebat göstermeye, devlet başkanı için sağlam hâzineye işâret eder.

Rüyada köşeli yastık (koltuk yastığı) görmek, şerefli rütbeye yorumlanır.

Rüyada görülen sırt yastığı, âlim kimseye delâlet eder.

Ev sahibine ve halka hizmet eden kadına işaret eder. Yastıkta görülen yırtık, yaşlılık ve darlık gibi durumlar anlamına gelir. Eş, çocuk ve şefkatli anneye de işaret eder. Bir yastığı sırtına aldığını gören kimse sevineceği bir durumla karşılaşır. Dört köşeli bir yastık, şerefli bir rütbedir. İnsanın rüyasında yumuşak bir yastığa dayanıp dinlenmesi, genç bir erkek için; yakında ele geçecek bir fırsat sayesinde en kısa yoldan refah ve saadete ulaşacağına; tecrübeli bir erkek için hoş ve eğlenceli bir tatile; bekâr bir kadın için mali durumu iyi ve sağlam bir erkekle evlenmeye; evli bir kadın için çok kıymetli bir dost edinmeye veya resmi bir toplantıya katılmaya işarettir.

Rüyada yüz yastığı gören kimse, bir kadının sırrını bilen ve onu halktan gizleyen bir kadına yorumlanır.

Avam halkın yastık görmeleri, onların arkadaşları ve dostlarına yorulur.

 

Bir yanıt yazın