Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyasında yaşlı bir kadın görmek, acizlik, beceriksizlik ile tabir olunur. Rüyasında yaşlı bir kadın görmek, elden giden dünya ni­metine, keder ve üzüntüye işarettir. Bu nedenle dünyadan zarar eden ahiretini kazanır demek olduğundan bu görülen rüya bazen de ahiret kazancına işaretle yorumlanır.

Rüyasında dindar (yani iyi bir Müslüman olan) yaşlı kadın görmek, sevince ermeye (sevinçli bir duruma) ve helal mal elde etmeye, helal para kazanmaya işaretle tabir olunur.

Rüyasında yaşlı bir kadının kendi evine geldiğini gören kimse, dünya nimetlerinin pek çoğuna kavuşacağına işaretle tabir olunur.

Bazen yaşlı kadın, üzüntüye; bazen de âhirete yorumlanır. Bazen rüyada yaşlı kadın görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmaya yorumlanır. Bazen de yaşlı kadın, hile yapmaya, arkadan gıybet edip yüzüne karşı alay eden kişiye işâret eder.

Rüyada susamış yaşlı kadını görmek, kıt bir geçime yorumlanır.

Rüyasında yaşlı bir kadına dönüştüğünü gören kişi, ağırbaşlı olur.

Rüyada tanınmayan yaşlı bir kadın görmek, kıtlık bir seneye işâret eder.

Bir kişi rüyasındayaşlı bir kadınla bir şeyler alıp verdiğini görürse dünya işleriyle uğraşmaya yorumlanır.

Rüyada kâfir olan bir yaşlı kadın görmek, haram mala işâret eder.

Rüyada Müslüman olan bir yaşlı kadın görmek, sevinçle beraber helal mala işâret eder.

Önemli bir iş yapan kimse, rüyasında yaşlı bir kadını kucaklarsa veya onunla sohbet ederse, o kişi isteğini yerine getiremez. Yaşlı kadını peçeli halde görmek pişmanlık ve zorluk anlamına gelir. Rüyasında yaşlı bir kadına dönüştüğünü gören kimse ağırbaşlı olur.

Bazen rüyada yaşlı kadın görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmaya yorulur. Bazen de hile yapmaya, arkadan gıybet edip yüzüne karşı gülen kimseye de yorulur.

Hasta olan yaşlı kadını görmek, acizliğe, susamış yaşlı ka-dını görmek ise, kıtlığa yorumlanır.

Bir kimse rüyada yaşlı bir kadınla bir şeyler alıp verdiğini veya onunla uğraştığını görse, dünya ile uğraşmaya yorulur.

Bir yanıt yazın