Rüyada Yarı Çıplak Görmek

Rüyada yarı çıplak görmek dini açıdan bakıldığında bu rüya kişinin maneviyatındaki azalmalar sebebi ile yanlış yolda ilerlediğine, şirke düştüğüne, günaha girdiğine, zaman zaman şirke düştüğüne işaret eder. Rüya sahibinin güvenilir biri olmadığına ve bu durumu çevresindekilere yansıtarak kısmetini kapattığına, aile kurma isteğinin bu sebeple gerçekleşmediğine, mutsuzluk çekeceği günlerin yakın olduğuna delalet eder. Bazı alimlere göre kişinin günah olduğunu bildiği hatalar yapacağı, yanlış arkadaşlıklar kurarak gün geçtikçe dinden uzaklaşacağına da yorulur.

Rüyada Yarı Çıplak Olmak

Rüyada yarı çıplak olmak rüya sahibinin iyilik gördüğü kişilere sırtını döneceğine, yanlış davranışlar içinde bulunacağına, ihanet edeceğine, birçok kişiden bu konuda uyarılar alacağına, girdiği günahlar için Allah yardım dilemesi gerektiğine, tövbe ederek pişmanlığını dile getirmesinin kendisini kurtaracağına delalet eder. Ayrıca bu rüya ailesine karşı asi tavırları olan rüya sahibinin zor günler geçireceğine de yorulur. Bekar kimseler için bu rüya evli biri ilişki yaşmaya ve doğacak gayrimeşru çocuğa da alamet eder.

Rüyada Yarı Çıplak İnsanlar Görmek

Rüyada yarı çıplak insanlar görmek kişinin ahlakını düzeltmesi gerektiğine, toplum içinde sergilediği yanlış davranışlar olduğuna, yaşadıklarından bir türlü ders almayan, hatalarını görmek istemeyen ve kimsenin uyarısına kulak asmayan rüya sahibinin başının belaya gireceğine, birçok sorunla aynı anda baş etmek zorunda kalacağına, düzenli bir hayata sahip olamayacağına, yaşam şekli yüzünden bir aile kuramayacağına da tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (9)

Semra arpaci

Oglumu yari çiplak gördum ruyamda bu ne demek

arzu seferli

Kızımı üvey babasıyla yarı çıplak yan yana yatarak gördüm allah hatıra çıkarsın anlamı ne lütfen açıklayın

Ümmühan Gökhan

Rüyada ailemle birlikte kalabalık bir evdeyiz. Bazı erkekler yarı çıplaktı. Daha sonra ailem ve tanımadığım uzun bir adam tarafından tartışma çıkıyor. Orada bıçakla işkence yapılıyor. Çocuklar ve büyüklerin gözü önünde yapılıyordu. Bu ne anlama geliyor?

Reyhan

Rüyamda kızım yarı çıplaktı. Avret yeri açık yatıyordu. Ben de yanına gidip okşadım. Yorumlar mısınız?

Kenan

Rüyada çıplaktım ve banyo havlusuna sarıldım. Ayağımda beyaz spor ayakkabılarım var ve öylece yürüyorum. Sonra bir durakta buluyorum kendimi. Herkes araca hareket ederken ben tanımadığım bayanın birinden para istiyorum ama pek isteksiz gibiydi. Yine de bana para uzattı. Ben paranın fazla olduğunu ve sadece gideceğim yere beni ulaştırsın yeterli diyorum. Bir yandan da kendimi kapamaya çalışıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Damla

Rüyamda dağdayım. Kumlar ince ve sarıydı. Üst tarafı açık kız vardı. Tepede yaşlı kadın zina yapıyordu. Caminin minaresi dağın oradaydı. Minare tepesinde oyuklar var. Yaşlı kadın görüyorum ve sonra bir yere oturuyorum. Kör bir çocuk var ve arkası dönüktü. Ben de çıplak kadına bakmamak için arkasını dönmüş diye düşündüm. Kırmızı tişörtü dikkatimi çekti ve kör olduğunu anladım. Sonra bir anda evdeydim. Camiye gidecektim. Seccade, tesbih ve baş örtümü aldım. Çorap da aldım. Küçük alacalı mavimsi bir çorap giyince genişler dedim. Torbaya koydum. Babam ve 2 arkadaşım koştu. Camiye gidiyorlardı. Beni beklemediler. Arkadaşım mesaj attı.

Fatma

Rüyamda kendimi yarı çıplak görüyordum. Üstümde bornoz vardı ve belden aşağı çıplaktım. Çok utanıyor ve abimden saklanıyordum. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Ayşen

Rüyamda ablamın kızını yarı çıplak gördüm. Uyardığım halde sana ne dedi ve annem sadece karışabilir dedi. Yorumlar mısınız?

Həqiqət

Oğlum hapisteydi ve onu yarı çıplak olarak gördüm. Bedeninin yukarısı çıplaktı. Yerde oturuyordu, ben de ayakta bekliyordum. Kucağımda küçük bir çocuk vardı. Çocuk, eşimin başka kadından olan çocuğuydu. Oğlumla sohbet ediyordum. Hapisten nasıl çıktın diye sordum. O da neşe içerisinde anlattı.