Rüyada Yarı Çıplak Görmek

Rüyada yarı çıplak görmek dini açıdan bakıldığında bu rüya kişinin maneviyatındaki azalmalar sebebi ile yanlış yolda ilerlediğine, şirke düştüğüne, günaha girdiğine, zaman zaman şirke düştüğüne işaret eder. Rüya sahibinin güvenilir biri olmadığına ve bu durumu çevresindekilere yansıtarak kısmetini kapattığına, aile kurma isteğinin bu sebeple gerçekleşmediğine, mutsuzluk çekeceği günlerin yakın olduğuna delalet eder. Bazı alimlere göre kişinin günah olduğunu bildiği hatalar yapacağı, yanlış arkadaşlıklar kurarak gün geçtikçe dinden uzaklaşacağına da yorulur.

Rüyada Yarı Çıplak Olmak

Rüyada yarı çıplak olmak rüya sahibinin iyilik gördüğü kişilere sırtını döneceğine, yanlış davranışlar içinde bulunacağına, ihanet edeceğine, birçok kişiden bu konuda uyarılar alacağına, girdiği günahlar için Allah yardım dilemesi gerektiğine, tövbe ederek pişmanlığını dile getirmesinin kendisini kurtaracağına delalet eder. Ayrıca bu rüya ailesine karşı asi tavırları olan rüya sahibinin zor günler geçireceğine de yorulur. Bekar kimseler için bu rüya evli biri ilişki yaşmaya ve doğacak gayrimeşru çocuğa da alamet eder.

Rüyada Yarı Çıplak İnsanlar Görmek

Rüyada yarı çıplak insanlar görmek kişinin ahlakını düzeltmesi gerektiğine, toplum içinde sergilediği yanlış davranışlar olduğuna, yaşadıklarından bir türlü ders almayan, hatalarını görmek istemeyen ve kimsenin uyarısına kulak asmayan rüya sahibinin başının belaya gireceğine, birçok sorunla aynı anda baş etmek zorunda kalacağına, düzenli bir hayata sahip olamayacağına, yaşam şekli yüzünden bir aile kuramayacağına da tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın