Skip to Content

Rüyada Yaralamak

Rüyada yaralamak rüya sahibinin sıkıntılar yaşayacağına, karşısına birçok zorluğun çıkacağına, ummadığı şeylerle karşılaşacağına, aile bireylerini üzen davranışlar sergileyeceğine ve arasının onlarla açılacağına, kişinin çalışma hayatında uzun zamandır sevinç ve heyecanla beklediği bir durumun istediği sonucu getirmeyeceğine, canını sıkacağına birçok olayın aynı anda baş göstererek kişiyi zor bir duruma sokacağına delalet eder. Bazılarına göre ise bu rüya kişinin sevdikleri ile arasının açılacağına işarettir.

Rüyada Adam Yaralamak

Rüyada adam yaralamak rüyada hem yaralanan hem yaralayan kişiler için güzel şeyler olmayacağına, zor bir duruma düşmeye, çalışma hayatındaki sıkıntıların içinden çıkılamaz bir hale geleceğine, maddi durumun bozulacağına, her şeyin zorlaşacağına ve kişinin hayatının her geçen gün daha da zorlaşacağına işaret eder.

Rüyada Kedi Yaralamak

Rüyada kedi yaralamak rüya sahibinin bir konuda çevresindekilerden yardım isteyeceğine ancak bu kişilerin kendisini zor bir duruma sokmak için uğraşacağına, zarar vermeye çalışacaklarına, kişinin bu durumda attığı her adımı dikkatli atacağına ve sonunda bu sorunu çözeceğine, hiçbir zarar almayacağına, maddi olarak rahatlayacağına, gelirini artıracağına, refah içinde yaşamaya başlayacağına ve haneye gelecek olan mutluluğa da işaret eder.

Rüyada Köpek Yaralamak

Rüyada köpek yaralamak kişinin çok değer verdiği biri ile arasına kara kedi gireceğine, her şeyin bozulacağına ve bazı tartışmaların ortaya çıkacağına, iki kişinin de yaptıklarından ve söyledikleri şeylerden ötürü büyük bir pişmanlık duyacaklarına ve barışacaklarına delalet eder.