Rüyada Yabancı Para Görmek

Rüyada yabancı para görmek kişinin hoşlanmayacağı şeyler duyacağına işaret eder. Kişinin daha önce karşılaşmadığı bir sorunla başa çıkmaya çalışacağına ve üstesinden gelmekte zorlanacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise bu rüya maddi kazancın artacağına, beklenmedik bir yerden gelecek ani bir paraya ve gelirin artacağına işaret eder. Rüyada yabancı para harcamak ise tanımadığınız ve ummadığınız birinden para almak zorunda kalacağınıza delalet eder.

Rüyada Döviz Bozdurmak

Rüyada döviz bozdurmak yakın zamanda rüya sahibinin eline geçecek paraya ve maddi açıdan rahat etmeye işaret eder. Rüyada bozdurulan dövizin miktarının fazla olması gerçek hayatta kazanılacak paranın da o kadar çok olacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin mal ve mülk edineceğine, haneye gelecek mutluluk ve saadete işaret eder.

Rüyada Madeni Yabancı Para Görmek

Rüyada madeni yabancı para görmek hoşlanmadığınız bir kişiden olumsuz şeyler duymaya tabir edilir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin çevresindekilerle ilgili dedikodular yaptığına, kötü sözler konuştuğuna ve kuyusunu kazdığına da delalet eder.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek kişinin maddi açıdan rahat edeceği günlerin yakın olacağına tabir edilir. Rüyada çok miktarda kağıt para görmek rüya sahibinin büyük kayıplarının olacağına ve maddi açıdan çok sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Rüyada elinizden kağıt para çıktığını görmek kişinin duygusal ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığına ve mutsuz geçecek bir ömre işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın