Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Rüyada yastık kılıfı görmek kişinin çok mutlu olacağı günlerin yakın olduğuna, evli kimseler için eşleri ile geçirecekleri keyif dolu günlere işaret eder. Bu rüya bekâr kimseler için hayırlı bir kısmetle karşılaşmaya ve sonunda bu kişi ile yollarını birleştirmeye, evlenmeye delalet eder. Rüya sahibinin tam istediği gibi, yanına yakışan, ahlaklı ve görgülü biri ile hayatını birleştireceğine ve bir ömür boyu mutlu olacaklarına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya son bulmuş ilişkilerin tekrar başlayacağına bu sefer sağlam bir zemin oluşturacağına ve hayat boyu sürecek beraberliklere delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin ailesi ile arasında hiçbir sorunun kalmayacağına ve onlarla birlikte kendini güven içinde hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Eskimiş Yorgan Kılıfı Görmek

Rüyada eskimiş yorgan kılıfı görmek rüya sahibinin sevdiği ile arasının eskisi gibi olmadığına, sevgisinin azaldığına, iletişimlerinin zayıfladığına, kişinin özellikle aile bireylerinden kaynaklı çok sorunlarının olduğuna, bu sorunların üstüne gitmezse her geçen gün daha da büyüyeceğine ve başına dert olacağına çözemeyeceği bir hale geleceğine ve sonunda çok mutsuz olacağına delalet eder. Bazen de bu rüya tartışmaların ve kavgaların habercisidir.

Rüyada Renkli Yastık Kılıfı Görmek

Rüyada renkli yastık kılıfı görmek bekârlar için hayal ettiği biri ile karşılaşacağına ve bu kişiye aşık olacağına, erkekler için karşısına çıkan kısmetleri yeterince değerlendirmediklerinden kendisi için hayırlı olacak kişiyi anlayamayacaklarına ve ellerinden kaçıracaklarına ancak daha sonrasında büyük bir pişmanlıkla baş başa kalacaklarına da işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın