Rüyada Yaralandığını Görmek

Rüyada yaralandığını görmek rüya sahibinin karşısına çıkacak olan iyilik ve güzelliklere delalet eder. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkan aksilik ve engellerin ortadan kalkacağına, hayatının bundan sonrasında rahat ve de huzurlu bir yaşam süreceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kazancının artmasına ve bu kazancı ile de rahat bir yaşam sürecek olmasına yorumlanır.

Rüyada Bıçak ile Yaralandığını Görmek

Rüyada bıçak ile yaralandığını görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zayıf olduğu bir zamanda bazı kararlar alacağına delalet eder. Bu kararların sonucundan rüya sahibinin üzüleceğine yorumlanır.
Rüyada Silah ile Yaralandığını Görmek
Rüyada silah ile yaralandığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı olaylar yaşayacağına, şansının kapanacağına ve bu sıkıntılı dönemlerde biraz zorluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Trafik Kazası ile Yaralandığını Görmek

Rüyada trafik kazası ile yaralandığını görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda kedisine zarar gelebilecek olan durumları önceden göreceğine ve bunlardan en az zarar ile kurtulabilmek için çare arayacağına delalet eder. Rüyada trafik kazasından yaralanmak rüya sahibinin az zarar ile sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda başarısızlık sonucunda daha kötüsü olabileceği için kendini şanslı görmesine yorumlanıyor.

Rüyada Kanlı Yaralanma Görmek

Rüyada kanlı yaralanmak görmek, rüyayı gören kişi eğer birisini yaralıyor ise günaha gireceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi birisi tarafından yaralandığını görüyor ise sevap kazanacağına ve amel defterine hayırların ekleneceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın