Skip to Content

Rüyada Mafya Görmek

Rüyada mafya görmek rüyayı gören kişinin yapmak istediği işler ya da gerçekleştirmeyi arzuladığı hayaller için ailesi ve çevresi tarafından kınandığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu hayallerin peşinde koşması ya da işi yaması durumunda sıkıntılı zaman geçireceğine ve ailesinin de desteğini alamayacağına tabir olunur.

Rüyada Mafyadan Kaçmak

Rüyada mafyadan kaçmak rüyayı gören kişinin hayallerini gerçekleştirmek için çaba harcadığına ve bu hayallerinin ailesi ve çevresi tarafından tasvip edilmediği için zor zaman yaşadığına delalet eder. Rüya sahibinin bu hayalleri gerçekleştirmek için ısrar edeceğine ve bu ısrarının sonucundan da ailesi ile olan bağının kopma noktasına geleceğine yorumlanır.

Rüyada Mafya Tarafından Kaçırıldığını Görmek

Rüyada mafya tarafından kaçırıldığını görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılarının akabinde bazı fikirlerini açıklayacağına ve fakat bu fikirlerin insanlar tarafından hoş karşılanmayarak, tepki göreceğine delalet eder.

Rüyada Mafya Tarafından Kovalandığını Görmek

Rüyada mafya tarafından kovalandığını gören kişi çevresi tarafından onaylanmayan ve fakat doğru olan kararları sebebi ile kınanacağına delalet edip bu kararları gerçekleştirmesi ile işinde daha da başarılı olacağına ve itibar kazanacağına yorumlanıyor.

Rüyada Organ mafyası Görmek

Rüyada organ mafyası görmek rüyayı gören kişinin huzurunun kaçacağına delalet eder. Rüya sahibinin ağız tadının bozulacağına bunun sebebinin ise oldukça küçük bir mesele olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bir süre boyunca bu sıkıntı ile uğraşması gerekeceğine yorumlanır.