Rüyada Yatak Yapmak

Rüyada yatak yapmak, rüyayı gören kişinin sadece gününü değil geleceğini de sağlama almak için birikim yapacağına, gelecekte olası kötü durumlar için şu anki kazancından bir miktarını kenarına koyacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sevilen bir insan olduğuna ve hanesinde misafirin eksik olmadığına da delalet eder.

Rüyada Misafire Yatak Yaptığını Görmek

Rüyada misafire yatak yaptığını görmek, rüya sahibinin bazı kimseleri kırmamak için bir işi yapacağına fakat işi yaparken sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yer Yatağı Yaptığını Görmek

Rüyada yer yatağı yaptığını gören kişi, iş yaşamında artık piştiğini amirlerine kanıtlar. Rüyayı gören kişi iş yaşamında yeni sorumluluklar alacağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi bekâr ise evleneceğine de tabir olunur.

Rüyada Yatak Topladığını Görmek

Rüyada yatak topladığını görmek, rüyayı gören kişi evli ise eşi ile arasında yaşanacak olan sorunlara delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin çevresinde bulunana ve ona zarar veren kişi ile olan tüm bağların kopmasına, güzel haberler almaya, düşmandan ve beladan uzak durmaya da delalet eder.

Rüyada Yatak Örtüsü Görmek

Rüyada yatak örtüsü görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının geçeceğine, başarıya kavuşacağına, âşık olup evleneceğine, kazancının artacağına delalet eder. Rüyada yatak örüsü görmek aynı zamanda rüya sahibinin eline geçecek olan fırsatlara da delalet der. Rüyayı gören kişinin bu fırsatları değerlendireceğine ve bu sayede de mutlu, huzurlu ve bolluk içinde bir ömür yaşayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın