Rüyada Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada yangın çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda yaşayacağı sıkıntı, üzüntü ve kedere delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, iş ya da sosyal çevresinde bulunan dost görünümlü düşmanlara ve onlardan zarar görecek olmaya delalet eder.

Rüyada Yangın Çıktığını Görüp, Yangını Söndürmek

Rüyada yangın çıktığını görüp, yangını söndürmek, rüyayı gören kişinin yangın çıktığını görmesi her ne kadar olumsuz bir durum olarak yorumlansa da söndürmek zarardan kurtulmak olarak delalet eder. Rüya sahibinin bir zarardan kıl payı kurtulacağına, tehlikeli durumu son anda fark edip döneceğine, çevresinde bulunan kötü düşünceli olan insanların farkına varıp onlardan kendini sıyıracağına delalet eder. Belada kurtulma ya da kazadan en az zarar ile kurtulmak olarak yorumlanır.

Rüyada Evde Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada evde yangın çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin hanesini ilgilendirecek olan bazı olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hanesinde yaşanacak olan tartışmalara, can sıkıcı olaylara delalet edip, ağız tadının kaçmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hanesinde yaşanan ya da yaşanacak olan olaylara delalet eder.

Rüyada Okulda Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada okulda yangın çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında, mesleki hayatında ya da eğitiminde yaşayacağı bazı olaylara ve emeklerinin boşa çıkacak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu başarısızlık sonucunda hüsrana uğramasına ve üzülecek olmasına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın