Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyada sınava geç kalmak, rüyayı gören kişinin eline geçecek olan fırsatı ya da fırsatları kaçıracağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sonradan fark edeceği bu büyük fırsatı kaçırdığına çok pişman olacağına, bu pişmanlığının da bir ömür boyu süreceğine delalet eder.  Rüyada sınava geç kaldığını görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin bazı işlerini yarım bıraktığına ve bu sebepten dolayı yaşayacağı sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Sınava Geç Girdiğini Görmek

Rüyada sınava geç girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin son anda kaçırdığı fırsatı yakalamaya çalışacağına, fırsatı kaçırsa bile, karamsarlığa kapılmadan ileriye bakacağına ve bu sayede önüne gelecek olan diğer fırsatları göreceğine delalet eder.

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada sınava girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında oldukça zekice hareketler ve atılımlar yaparak kazanç elde edeceğini, fırsatları zamanında fark ederek anında bu fırsatları değerlendirebileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin mantık ile hareket etmesi sebebi ile uzun vadeli işlerde de başarı elde ettiğine ya da edeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Sınavı Kazandığını Görmek

Rüyada sınavı kazandığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında elde edeceği başarıya ya da eline geçecek olan fırsatta delalet eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin sonrasında bunun karşılığını alacağına, yaptığı çalışmaların sonucunda artık bu çalışmalarının meyvesini almaya başlayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çocukları var ise onarlın başarılar kazanacağına delalet edip, onlar ile gurur duymaya tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Meliha

Rüyada bi, sınavım olduğunu son anda hatırlıyorum. Profesörü arayıp sınavı öğleden sonraya almak için uğraşıyorum.