Rüyada Su İstemek

Rüyada su istemek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bazı sıkıntılı durular yaşayacağına delalet eder. Sanıldığının aksine hayra yorulmayan rüya, rüya sahibinin başkalarının sözüne bakarak yaşayacağı bazı tartışmalara ve bu tartışmalar sonucunda da ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada Su İçtiğini Görmek

Rüyada su içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde hayallerine kavuşacağına, arzu ettiği ya da hayalini kurduğu her ne var ise ona kavuşacağına delalet eder. Rüyada su içtiğini görmek oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanıp, mutlu olamaya ve sevindirici haberler alamaya yorumlanır.

Rüyada Su Aldığını Görmek

Rüyada su aldığını görmek, rüyayı gören kişinin maneviyatının güçleneceğine, bu anlamda güçlenmesini sağlayacak olan kişiler ile bir araya gelecek olmasına delalet eder. Rüyada su alıp eve götürdüğünü görmek ise rızkının artacak olmasına, evde bereketin her daim var alacağına delalet eder. Rüyada su almak, işi olamayan kişinin iş kurmasına ya da iş sahibi olacak olmasına delalet ederken bekâr kimseler için kısmet olarak yorumlanıyor.

Rüyada Su Verdiğini Görmek

Rüyada su verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin işleyeceği sevaba ya da yapacağı maddi ya da manevi olana yardım ve desteğe delalet eder. Rüyada maddi bir karşılık görmeden insanlara su dağıttığını gören kimsenin hem dünya hayatında hem de ahret hayatında sıkıntı yaşamayacağına, ferahlık ve güzellikler göreceğine, ahret yaşamında da güzellik göreceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Inci

Rüyamda kus olduğum üvey kız kardeşimle yatakta sarılmışız bana bende özledim gelecektim ama diyor sonra ben elimi kaldırıp su istiyorum kalp hastasi yim gercektede ruyada kalbimden kotu hissettigim icin su istiyorum oda getiriyor çay bardağı ile suyu bana üzerinde beyaz tişort var altinda gri eşofman suyu aldım ama içtim mi hatırlamıyorum.

Nesrin

Bir dükkana gitmiştim. Orada bir bayan benden yan taraftan su istememi söyledi. Ben de gittim. Tesadüfen küs olduğum şahıs cıktı. Ben de ona su istediğimi söyledim. O da bana tamam hazır sen varken şu buzdolabını benle ittirsene dedi. Bana karşı güler yüzlüydü. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Zeynep

Rüyamda fırına gidip oğlumun biberonunu uzatarak su doldurmasını istiyorum. Bu rüyanın anlamı nedir?