Rüyada Su Kaynatmak

Rüyada su kaynatmak, rüyayı gören kişinin ticari yaşamında engellerin oldukça artığını göreceğine, rekabet piyasasının artması ile yaşanacak olan sıkıntı ve zorluklara delalet eder.  Rüya sahibinin stres içine gireceğine ve bir süre bu sıkıntısının devam edeceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre rüya su kaynatmak, rüya sahibinin etrafında bulunana herkes ile olan ilişkilerini gözden geçireceğine ve kötü niyet beslediğimi düşündüğü kişiler ile arasında mesafe koyacağına delalet eder.

Rüyada Demlikte Su Kaynattığını Görmek

Rüyada demlikte su kaynattığını görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı büyük sıkıntı ya da engellerden sonra atık sadece küçük sorunların kaldığına, bunları da halletmesi ile feraha ereceğine delalet eder.

Rüyada Kazanda Su Kaynattığını Görmek

Rüyada kazanda su kaynattığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafına yaşanacak olan sıkıntılı duruma delalet eder. Rüyayı gören kişinin etrafındaki insanların arasında yalanacak olan bu sıkıntı sebebi ile herkese eşit durmaya ve davranmaya çalışacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin önüne çıkacak olan engellere ve sıkıntılara da tabir olunur.

Rüyada Banyo Yapmak İçin Su Isıttığını Görmek

Rüyada banyo yapmak için su ısıttığını görmek, rüyayı gören kişinin borcu var ise kısa süre içinde borcunu ödeyerek maddi ve manevi açıdan rahtta kavuşacağına, birisinin kalbini kırdı ise bunu telafi etmek için çaba harcayarak manevi açıdan feraha ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bir işe atılacağına ve bu işin ona uğur getireceğine de delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın