Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek hayra yorulur. Bazen de bu rüya kişinin kurtuluşunu ya da sağlığının iyiye gideceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya huzurun ve mutluluğunda simgesidir. Kişinin rahatlayacağı, refaha ulaşacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek, endişe ve korku içeren şu günlerinin son bulacağına, kişinin uzun zamandır sıkıntı çeken şu günlerinin artık son bulacağına, hastalıklarının artık şifa bulacağına, sağlığının gün geçtikçe daha iyi olacağına işaret eder.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak kişinin çalışma hayatındaki olumlu değişiklere, sıkıntılı günlerin sonlanacağına, gelirin artacağına, her anlamda bereketin haneye hakim olacağına, borçların ödenip, kaygıların sonlanacağına işaret eder.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek hayra yorulmaz. Kişinin maddi ve manevi açıdan zarar göreceğine, bir takım sıkıntılara gireceğine, çözüm yolları bulmakta zorlanacağına, kaybedeceği malına ve sağlığının olumsuz bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Her Yere Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada her yere yağmur yağıp hiçbir yerin boş kalmadığını görmek kişinin gördüğü semtin üzerine düşecek rahmete ve berekete işaret eder. Bazen de bu rüya bu toplulukta yaşayan iyi insanlar olduğuna ve onların hürmetine bu kesime gelecek iyiliklere ve güzelliklere delalet eder.

Rüyada Yağmur Duası Görmek

Rüyada yağmur duası görmek rüya sahibinin dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşmesinin habercisidir. Sıkıntılı durumdaki birinin bu rüyayı görmesi bu kişinin kısa sürede rahata ereceğine delalet eder. Bazen de bu rüya günahlarına tövbe ederek günahlarından pişmanlık duyan bir kimseyi simgeler.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!