Rüyada Öğle Namazı Kılmak

Rüyada öğle namazı kılmak genel anlamda rüya sahibinin iyiliğine ve hayrına yorulmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin işleri rast gidecek, sorun ve dertlerle çok uğraşmayacak, her işi kolayca hal edecek, şansı yaver gidecek, yüzü hep gülecek, sağlıkla ilgili ciddi problemler yaşamayacak, neşesi yerinde ve parası cebinde olacak anlamlarına gelir. Görüldüğü gibi rüyada öğle namazı kılma genelde olumlu içeriklerdedir.

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Rüyada farz namazı kılmak rüya sahibinin çevresindeki kişilerce çok sevildiğini , takdir edildiğini, itibarını ve güvenilirliğini anlatır. Bu kişiliği nedeni ile etrafında herkes onun her adımında yanındadır, kötü gününde de iyi gününde de destekçisidir.

Rüyada Açık Havada Namaz Kılmak

Rüyada açık havada namaz kılmak rüya sahibinin etrafında ona iyiliği dokunacak güzel insanlar var demektir. Bu destekçisi olan kişiler sayesinde beraber çok güzel işler yapacak bunun sonucunda da çok güzel yerlere gelecek demektir.

Rüyada Vitir Namazı Kılmak

Rüyada vitir namazı kılmak rüya sahibinin yapacağı bir iş girişimi olduğuna ve bu işi daha kesinleşmeden kimseye net olarak anlatmak istediğine yorulur. Yani tabir yerinde ise rüya sahibi dereyi görmeden paçayı sıvamak istemeyecek demektir.

Rüyada Yatarak Namaz Kılmak

Rüyada yatarak namaz kılmak rüya sahibinin bir olaydan dolayı çaresizliğe düşüp üzüleceğini delalet ederken ayakta namaz kılmak ise tam tersine bir zafer elde edeceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın