Rüyada Akrep Öldürmek

Rüyada akrep öldürmek sürekli sizin yanınızda olan, her anlamda size destek olan, dost görünen bir kişinin beklemediğiniz bir anda sizi arkanızdan vurmasına işarettir. Yine bir diğer yorum ise riyada akrep gören kişinin çok güvendiği, çok sevdiği ve değer verdiği birinin onu istemediği şeyler yapması için zorlamasını, size yaptığı yardımı kullanarak ilerleyen günlerde sizi sizin onaylamadığınız farklı amaçları için kullanacağına işarettir.

Rüyada Akrep Öldürdüğünü Görmek

Genel anlamda rüyada akrep görmek kendi menfaati olmadan kimseye yardım etmeyen ve hiçbir işe karışmayan çıkarcı bir insanla karşılaşılacağı şeklinde de yorumlanır
Rüyada akrep öldürmek rüyayı gören insanın çevresinde olan çıkarcı, menfaatçi, bencil olan sürekli kendini düşünen bir tanıdığı olduğuna ve bu insanın egoist davranışlarını sonradan gözlemleyerek fark edeceğine ve fark ettikten sonra bu insandan yavaş yavaş uzaklaşacağına delalettir. Eğer rüyanızda akrebi başka bir aile ferdinizin öldürdüğünü gördüyseniz sizi çevreniz çok seviyor ve sizin zarar görmenizi engelliyor demektir.

Rüyada Siyah Akrep Öldürmek

Rüyada siyah akrep öldürmek ise rüyayı gören insanın yeni bir iş girişiminde bulunacağını ve burada hiç tanımadığı bir insanla ortaklığa başlayacağı olarak yorumlanır. Ancak daha sonra ortak olduğunuz bu şahsın size ihanet ettiğini ve para kaçırma gibi olumsuz davranışlarını anlayınca onunla olan tüm ilişkinizi bir anda tamamen keseceğinize işarettir. Yani eğer rüyanızda siyah akrep gördü iseniz mutlaka iş hayatında yakın olduğunuz kişilere karşı dikkatli olmalısınız. İş hayatında duygusallıktan çok ticari düşünmelisiniz.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın