Rüyada Buz Kırmak

Rüyada buz kırmak; onurlu bir mücadelenin bilinçaltına yansımasıdır. Gerçek hayatta zorlu işler ve güçlü kişiler ile mücadele eden insanın tavırlarında kararlılığına, yılmazlığına işaret eder. Rüyada buz kıran insanın parasal ve ruhani anlamda yıpranmasına neden olan sorunlarından kurtulacağına, hakkında oynanan oyunları bozacağına işaret sayılır.
Rüyada buz kırmak; güçlükleri yenmeye, sözünde durmaya, dürüst ve inançlı duruşundan ödün vermemeye yorumlanır. Kırılan buzların eridiğini görmek kötülüklerin bertaraf edileceğine, karamsarlığın yerini sevinç ve heyecana bırakacağına, eski hatalardan ders alıp yeni bir sayfa açacağına tabir edilir.

Rüyada Buz Kazımak

Rüyada bıçakla veya keskin bir aletle buz kazımak güç işlerin altına girmeye yorumlanır. Geçim sıkıntısına, çok zor kazanılan paraya veya eğitim öğretim için çok fazla çalışmaya ve de genel hayatta tabiri caizse iğne ile kuyu kazmaya benzer anlamlar taşır.

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz; gam, üzüntü, sıkıntı, kişiler arasındaki uzlaşmazlık ve soğukluk anlamlarına gelir. Rüyada erimekte olan bir buz parçası önemi olmayan, boş ve amaçsız işlere bazı tabirlere göre de insanlar arasındaki husumetin giderek biteceğine yorulur. Yaz mevsimi buz görmek; ferahlığa, tasarruf edileceğine, soğuk kış günü buz görmek kasvete, faydası olmayacak işe işaret sayılır.

Rüyada Buzda Kaymak

Rüyada buzda ayağınızın kayarak düştüğünüzü görmeniz sizi çekemeyen, ayağınızı kaydırmaya çalışan birilerine ve vahim bir sorun ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Bazende bu rüya tedbirsizlik ile atılacak maceralara göstergedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın