Rüyada Eski Sevgiliyi Başkasıyla Görmek

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek kişinin fazla kıskanç ve şüpheci bir kişiliği olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin evliliğinde olacak ufak tartışmalar ve kırgınlıklara, kişinin her şeye şüpheyle yaklaşan tavırlarının ortalığı karıştırdığı, dirlik ve düzeni bozduğuna delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin hayatında yaşayacağı olumsuzluklara, dökeceği gözyaşlarına, bir takım problemlere tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Evlenmiş Görmek

Rüyada eski sevgiliyi evlenmiş görmek, rüyayı gören kişi bekar ise gerçek hayatta yapacağı evliliğe delalet eder. Evli birinin bu rüyayı görmesi ise hayra yorulmaz ve kişinin eşi ile arasının açılacağına ya da tamamen ayrılacaklarına işaret eder. Dini açıdan rüyada eski sevgiliyi evlenmiş görmek kişinin yaşadığı bir durumun sonuçlarının hayırlı olacağına, kişiyi başına gelecek bir sıkıntıdan kurtaracağına delalet eder. Bazen de kişinin bir işte aldığı doğru bir karara tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek kişinin geçmişe duyduğu özleme, rüya sahibinin ayrılığı henüz aşamadığına delalet eder. Evli bir kişinin rüyasında eski sevgiliyi görmesi kişinin evliliğini tehlikeye atacak durumlar yaşayacağına, yanlış kararlar vereceğine, günah işlemeye, sevdiklerini üzeceğine, kalbini kıracağına işaret eder. Rüya sahibinin dikkatli davranışlar sergilemesi, aldığı kararlara çok dikkat etmesi gerekir. Bazen de bu rüya kişinin bilinçaltının bir yansıması olduğundan, eski sevgiliyi çok fazla düşündüğünden, çok büyük sıkıntılara sebep olmayacağı manasına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın