Rüyada Yağmur Suyu Görmek

Rüyada yağmur suyu görmek; berekettir, nimettir, hayırdır. Rüya gören kişi için yeni umutların yeşereceği, bol kazanç görüleceği, sağlık ve şifanın geleceği uzun bir yaşama delalet eder. Rüyada yağmur görmek; afet biçiminde değil de hiç bir zarar vermeden normal bir yağış olarak görülüyor ise büyük sevinç ve kısmetler getirir.

Rüyada yağmur suyu görmek; rüya gören kişinin maneviyatının güçlü olduğunu gösterir. İnançlarına bağlı kimsenin kötü olaylara tefekkür ve metanet içerisinde yaklaşarak sükûnet dolu bir hayata tutunduğuna işaret eder. Rüyada görülen yağmur suyu çoğu kez zorluklarla mücadele etme kabiliyetinin testidir. Rüyada yağmur suyu görmek; her halükarda iyiye işaret eder, kişinin isteklerinin yerine geleceğini de müjdeler.

Rüyada Tavandan Akan Yağmur Suyu Görmek

Rüyasında evin içinde iken tavandan veya duvardan akan, sızan yağmur suları görmek hayra yorulur. Evinizin bereketinin, haysiyetinizin ve onurunuzun korunduğuna, güvende olduğunuza delalettir. Bazı rüya tabircilerinin yorumlarına göre ise yoksulluğa ve fakirleşmeye, düzenbaz hilekâr bir kimse veya akrabadan fenalık görmeye, dargınlık ve üzüntülere yorulur.

 Rüyada Yağmur Görmek

Olağan şekli ile yağmur sakin, mutlu, huzurlu bir hayata işaret eder. Rüyada yağmur görmek Kişi ve ailesinin güvende olduğuna, verilen sözlerin tutulacağına, hayata kuvvetle sarılmaya, işlerinde tutum ve berekete, sakin ve korkusuz bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada görülen yağmur, sele afete dönüşmediği sürece Allah’tan beklenen şefaattir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın