Rüyada Yakalamak

Rüyada yakalamak; çok farklı anlamlara gelebilecek geniş bir perspektifte ele alınır. Rüyada yakalamak için uğraşıldığı veya yakalandığı görülen nesneler; çoğunlukla kişinin hayatında yapmak istediklerine, gelecek ile ilgili düşüncelerine işaret eder.

Rüyada yakalamak; fiziksel bir eylemden ziyade düşünsel eylemlerdir. Bu eylemler bazen keyifli anları, bazen fırsatları bazen de fırsatları içerir. Rüyanızı en doğru şekli ile değerlendirebilmek için hatırlayabildiğiniz tüm detayların anlamlarına da bakıp kendi durumunuza göre yorumlayabilirsiniz.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak kısmet ile tabir edilir; özellikle eti yenen kuşlar yakalamak nimet ve rızkını kazanmaya çalışmak, kazanç niyeti ile gayretli çalışmaya işaret eder. Rüyada yakalanan kuşlar genel anlamda büyük şans ve kısmettir. Bekâr insanlar için beyaz kuşlar; evlilik habercisidir.

Rüyada Kelebek Yakalamak

Rüya sahibinin olmayacak hevesler peşinde koşarak zamanını iyi değerlendiremediğine işaret eder. Bazen de zevki uğruna her şeyi unutup sorumluluklarını aksatan kimselere yorumlanır.

Rüyada Top Yakalamak

Rüyanın yorumu tabircileri ikiye ayırır; kimi yorumcuya göre rüyada top yakalamak; çok becerikli kimsenin özel kabiliyetleri sayesinde iş kariyerinin ve sosyal hayatının çok parlak olacağına göstergedir. Rüyada top yakalamak bazı tabircilere göre ise boş işler ile uğraşmaya, avareliğe, faydası olmayan insana rivayettir.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız yakalamak güvenmediğiniz kimselerin size verebilecekleri zararlar olarak yorumlanır. Rüyada hırsız yakalamak aynı zamanda kendinden ve korkularından emin olmak ile karakterizedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın