Skip to Content

Rüyada Ülke Görmek

Rüyada ülke görmek; kişinin yaşadığı ülkeden farklı bir ülke görme hevesleri ile açıklanır. Dışa dönük, meraklı, sosyal yönü gelişkin, aktif kişiliğe yorulan rüya sahibinin çok başarılı olacağına yorumlanır rüyadır. Rüyada görülen ülke özelliklerine göre farklı anlamlara gelen rüyanın doğru yorumlanması için hatırlanabilen ayrıntıların ifadelerine de bakılması faydalı olacaktır.

Rüyada ülke görmek; pek çok şekilde yorumlanır. Rüyada görülen şehrin adı sanı biliniyor ise o şehrin özelliklerine göre de yorumlanır. Rüyada farklı bir ülke görmek esasen korkularından kurtulup uzaklaşmak anlamlarına gelir. Yabancı bir ülkede olduğunuzu ve kendinizi aciz hissettiğinizi gördüğünüz bir rüya; beklemediğiniz kötü sürprizler olarak anılır.

Rüyada Güzel Ülke Görmek

Rüyada içerisinde yemyeşil ovaları, güllük gülistanlık bahçeleri, bakımlı evleri, mutlu insanları olan güzel bir ülke görmek; memnuniyetsizlik içerisinde yaşadığınız günlerden sonra çok güzel bir başlangıç yaparak hayatınıza mükemmel bir boyut getireceğinize yorumlanır.

Rüyada Bilinmeyen Ülke Görmek

Bazı rüya tabircilerine göre bilinmeyen, hiç duyulmamış bir ülke görmek; ahrete işarettir. Rüya gören kimsenin kendini tanımadığı bir ülkede görmesi ahrete yolculuk yapacağı anlamına gelir. Kimi rüya tabircilerine göre bilinmeyen yeni bir ülke; bekâr kişinin yakında karşısına çıkacak olan izdivaç dünyasının işaretidir.

Rüyada Terk edilmiş Ülke Görmek

Rüya görenin yaptığı tatsız davranışlarından, kırdığı kalpler yüzünden yalnızlaşacağına tabir edilen rüyadır. Ne kadar güzel olursa olsun hiç kimsenin olmadığı bir ülke görmek madden zenginleşmek ancak manen zayıflamak olarak nitelendirilir.