Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ruyalar/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Rüyada Vatoz Balığı Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Vatoz Balığı Görmek

  • Anasayfa >
  • V >
  • Rüyada Vatoz Balığı Görmek

Rüyada vatoz balığı görmek, vatoz balığı rüyalarda hem hayırla yorulur hem de üzüntü ile yorumlanır. Bazı alimler gelecek güzel haberlere, dostlarla, aileyle sağlıklı bir yaşam sürüleceğine işaret eder deseler de bazı alimler tarafından dost gibi görünen düşmana ve bu düşmandan gelecek başa çıkması zor durumlara işaret ettiği şeklinde yorumlar.

Rüyada Vatoz Balığı Yemek

Maddi açıdan elinizin rahatlayacağı anlamına gelir bereket demektir. İşleriniz çok zorda olsa sonucunda çok güzel mevkilere gelip hayalini kurduğunuz paranın sahibi olacağınızı işaret eder. Eğer evli iseniz vatoz balığı hayırlı evladın habercisidir.

Rüyada Vatoz Balığı Beslemek

İş hayatınızdaki değişimi ve düzeni işaret eder. Yeni işinizde düzenli bir geliriniz olacağı ve maddi açıdan zorlanmayacağınızı belirtir.

 Rüyada Ölü Vatoz Balığı Görmek

Gerek sosyal gerekse iş hayatınızda değişiklikler olacağı bu değişikliklerin sizi mutlu edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Vatoz Yakalamak

Rüyada vatoz balığı avlanması iş hayatındaki yükselişin habercisidir. Vatoz avladığını gören kişi sinirlerine hâkim olan ince eleyip sık dokuyan birisi olduğu için aldığı kararlarda hata yapmayacağına işarettir. Fakat rüyayı gören kişi evli ise eşi ile anlaşamamaktan dolayı arası açılabilir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Vatoz Balığı Isırması

Vatoz balığı ısırması aydınlık günlerin habercisidir. Hem maddi hem manevi anlamda yükselişe geçeceksiniz düşmanlarınızı şaşırtacak ve toplumda üst mevkilere yükseleceksiniz şeklinde yorumlanır. Balık küçük ise düşmanlarınızın zayıflığını büyük ise güçlü olduklarını haber eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

V

V harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste