Rüyada Yaralı Köpek Görmek

Rüyada yaralı köpek görmek, ayrılığın işaretçisidir. Çok yakından tanıdığınız yediğinizin içtiğinizin ayrı gitmediği bir kişi ile çok basit sebeplerden dolayı tartışacaksınız ve aranızın açılacağı anlamına gelir.

 Rüyada Yaralı Köpeğe Yardım Ettiğini Görmek

Size derdini anlatan birisine yardım edeceğiniz anlamına gelir. Yakın çevrenizde gerek maddi gerek manevi olarak zor durumda olan, sorunlarıyla baş edemeyecek duruma gelmiş birilerinin olduğu ve bu kişilerin sizden gelecek yardımla mutluluğa erip rahata kavuşacağı anlamına gelir. Aynı şekilde eğer sizin sorunlarınız varsa etrafınızdan iyiliksever kişi tarafından yardımınıza yetişileceğinin habercisidir.

Rüyada Köpek Saldırısı Görmek

Kolay kazanca, fenalığa, nimete ve yardım isteğiyle gelen iyi geleceğe işarettir. Rüya sahibine saldıran köpek sayısı birden fazlaysa ve rüya sahibi bu saldırıdan kurtulursa ailesel bir duruma ve yanlış anlaşılmalara delalettir. Bu yanlış anlama sizin yapacağınız bir açıklama ile netlik kazanacak, çözümlenecektir.

Rüyada Köpek Isırması

Isıran köpeğin salyaları size bulaşmışsa dedikodu ve üzüntüye işarettir. Dedikodu ise düşmandan duyulacak kötü sözlerle yorumlanır.

Rüyada Ölü Köpek Görmek

Korkulardan kurtulmaya, rahat nefes almaya işarettir. Düşmandan kurtulmaya delalet olup bazı rüya yorumlarına göre ise hayırlara ve dostluğa işaret eder.

Rüyada Ölü Köpek Yavrusu Görmek

Kazanca, karanlık günlerin bitip aydınlık günlerin geleceğine ve çok çalışmaya işarettir.

Rüyada Ölü Köpek Eti Yemek

Bozguna uğratmaya, işlerin yoluna girip iş hayatının önündeki engellerin kalkacağına, sıkıntıların sona ermesi ve mutluluğa işarettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ertuğrul hc

Rüyamda okuldaydım okulun içinde köpek gördüm yanına koştum 1 gözü yoktu köpek aglamaya basladı nedense o an bende rüyamda aglamaya basladım sonra yanıma bir kız geldi köpegi arabayla veterinere götüroduk bian da sa ve soğlda lavlar cıkmaya başladı sonra direk uyandım .
( LÜTFEN CEVAPLAYIN COK MERAK ETİM )

Leyla

Merhabalar;)
Bu gunlerde hayatim cok ciddi bir donum noktasinda…kaderimin neolacagini gormek icin bi kac gun kaldi…isin en kotusu de neyin hayirli oldugunu bilmiyorum.yani kisacasi araftayim
Ve cokca kopeklerle ilgili ruyalar goruyorum
Ilk once cokca yavrusu disili erkekli siyah tonlu cokca kopek gordum. sonrada buyuk ama temiz ev kopegi yine kahve renginde buyuk…sanki boynuna yuzune gozune saglam bir sarmasik gibi bitki sarilmis …korktugum halde ona yardim ediyurum ve o sarmasik cikiyor..ama bana ne havliyor ne saldiriyor. anlami ne acaba???biraz uzadi ama kusura bakmayin😊😆