Rüyada Uzun Adam Görmek

Rüyada uzun adam görmek; rüya sahibinin gördüğü uzunluk yüksekliğe, adam olması da itibara, güce işaret edip itibarlı, güçlü, yüksek mertebeden bir insanla tanışmaya işarettir. Görüşeceği/tanışacağı bu kişi ilerleyen zamanlarına ve bu anına iyi gelecek, yardım sağlayacaktır. Bu durum özellikle iş hayatında hareketlenme sağlayacak yeni iş ortaklıkları getirecektir. Rüyada görülen uzun boylu adam yabancı uyruktansa uzak bir yere gidileceğine ve bu uzak yolun en başta zorlu olacağına ancak zaman geçtikte durumların düzeleceğine delalettir. Bu düzelme ise yakın çevreden alınan destekle birlikte olacak ve rüya sahibi mutlu yarınlara yol alacaktır. Ancak rüya sahibi bu güzel gelecek için düzenli ve umutlu bir şekilde çalışılması gerektiğini unutmamalıdır.

Rüyada Uzun Boylu Adamla Tartışmak

Sıkıntıya, zor günlere işaret eder. Rüya sahibi dikkatli ve temkinli olmalıdır bilhassa rakipleri konusunda. Eğer dikkat etmezse rakipleri bu azılı rekabeti kazanacak ve sizin bu kadar zamandır çalışıp didinerek kazandıklarınızı ayağınızın altından kaydırabilir.

Rüyada Uzun Boylu Erkekle Evlenmek

İşbirliğine, imza ve ortaklıklara işarettir. Rüyayı gören kişi iş sahibi ise güçlü bir şirketle birleşmeye ve sonu daha kazançlı, hayırlı olan işlere imza atmaya delalettir. Rüya sahibi bekarsa hayırlı evliliğe işarettir.

Rüyada Uzun Boylu Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin fiziksel ve sağlıksal durumlarına göre farklı yorumlanır. Eğer rüya sahibinin sağlığı bozuksa şifaya, iyileşmeye ve hayatının yeni dönemine daha sıkı sarılmış bir şekilde girmeye işaret eder. Rüya sahibi kısa boylu ise maddi kazanca ve yükselmeye işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın