Rüyada Terminal Görmek

Rüyada terminal görmek; özlenen kişiye, hatta yol gözlemeye işaret eder. Rüya sahibi bu hasret dolu bekleyişin bitmesi için Allah’tan yardım istemektedir ve sonunda duasının kabul olacağına yorumlanmaktadır. Sabrın sonunun selamet olacağına işaret eden bu rüya sahibi için mutlu günler kapıdadır.

Rüyada Terminalde Beklemek

Gidilmek istenilen yer ve bir arada olmak istenilen kişileri temsil eder. Hayata sıkı sıkıya bağlanmış olan rüya sahibi umudunu kaybetmeden her doğan gün için yeniden beklemede olduğuna ve umudunu yitirmediğine işaret eder.

Rüyada Terminale Gitmek

Çok çalışan rüya sahibi sonunda az da olsa dinlenme ve kendine vakit ayırma fırsatı yakalayacaktır. Böylece hobilere ve zevk alınan işlere daha kolay, daha fazla yönlenilebilecektir.

Rüyada Terminalde Olduğunu Görmek

Özlenilen yerlere gidileceğine, hasretin bitip özlenilen kişilere kavuşulacağına işaret eden bu rüya sahibi için sonunda iç huzur ve yaşanılacak derin haz kısa süre içinde kapıdadır.

Rüyada Otobüs Terminali Görmek

Gerçek hayatta da yolculuk ve şehirlerarası uzak yol olarak yorumlanan bu rüyanın sahibi için valiz hazırlama vaktidir.

Rüyada Otobüs Terminalinde Otobüs Beklemek

Sıkıntılara, zorlu süreçlere delalettir. Rüya sahibi çok sıkıntılı ve zorlu bir sürece girecek bu sebepten de kendini fazlasıyla yıpratacaktır. Ancak yakın aile dostları ve akrabaları sayesinde bu sıkıntıların üstesinden gelecek, sorunu zor da olsa atlatacaktır. Rüya sahibi, bu süreçte yanında olacak ve destek verecek birilerinin bulamasaydı kendini harap etmeye devam edecekti.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın