Skip to Content

Rüyada Uzun Boylu Erkek Görmek

Rüyada uzun boylu erkek görmek, her anlamda olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin yaşamında her şey istediği gibi gider. Hiçbir kötü, aksi durum yaşamaz. Tüm beklentileri gerçek olur. Ailesinden kalan miras sayesinde hiç çalışmasa bile ölene kadar refah içinde yaşar. Maddi hiçbir sıkıntı çekmez. Eğer çalışan biri ise iş yaşamında ciddi kazançlar getiren işler yapar ve kazancı gün geçtikçe artarak tahmin ettiğinden ve düşlediğinden daha zengin biri olur. Yine bu rüyanın bir diğer anlamı, kendisini her anlamda üstün noktalara taşıyacak, bilgi, görgü ve itibar sahibi biri ile tanışır ve bu insan sayesinde her şey beklentilerinden çok daha ileri bir noktaya gider.Son olarak da kalabalık ortamlarda yaptığı konuşmalar ve duruşu ile çevresindeki herkesi etkileyerek kendisine hayran bırakır.

Rüyada Uzun Boylu Erkek Olduğunu Görmek

Kişi eğer rüyasında uzun boylu erkek olduğunu görür ise son derece hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, uzun yıllar yaşamında ticari itibarı ile ayakta kalarak gücüne güç katar, mal ve mülk sahibi zengin biri olur. Her girişimi pozitif sonuçlanır. Eğer bekâr bir erkek ise oldukça varlıklı bir ailenin kızı ile evlenerek, uzun bir ömür sürer. Ama bekar bir kadın ise o zaman işler değişir ve evlendiğinde eşi tarafından aldatılır ve tüm bunlar neticesinde büyük acılar yaşayarak, evliliği ayrılıkla sonuçlanır.

Hazel

Saturday 25th of July 2020

Bana göre çok kötü bir rüyaydı ama ben yinede bu rüyamın anlamını merak ettim rüyamda büyük bir şehir merkezinin ortasındayım bayan bir arkaďasimla sehrin ve binaların üzerinden geçen yüksekten aşağıya inen bir metro gördüm evlerin üzerinde yakından bakmak istedim oraya çıkan bir kapı gördüm kapıyı açarken çok uzun boylu sarışın ve yarı çıplak en utancımdan bakamadım hızla merdivenlere yöneldim esnada bana ingilizce olarak selam verdi bende cevapladim tam çıkarken karşımdan yine uzun boylu biri indi oda aynı şekilde uzun du arkamdaki yabancı uyruklu erkekle sanki çok normalmiş gibi öpüşmeye başladı iki erkek di bu aynı hızla şaşkınlıkla oradan dışarı tekrar çıktım arkadaşım yanına geldim oda orada bir kaç kişiyle bir tür oyun oynarken aracımız birazdan gelecek burada bekleyelim dedi arkadaşıma allah aşkına biz nasıl bir yere geldik dedim ve rüyanın sonunu hatırlamıyorum sizden ricam yorumlayabilirmisiniz

Gönül

Thursday 26th of March 2020

Rüyamda kahverengi at üzerinde çok uzun boylu bir adam gördüm eşimi kaybettim atın üzerindeki adam eşime kızdı

Tyurkyan

Sunday 12th of January 2020

Benim tanidim yabanci erkek ruyamda uzun boylu ata dev gibiydi bana aile durumumu sordu bende amlattym