Rüyada Toprak Kayması Görmek

Rüyada toprak kayması görmek hayra yorumlanmayan bir rüya olarak tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi, kendisini umutsuzluğa itecek, hayal kırıklığı yaşatacak bir takım olaylar yaşar ve tüm bunlara bağlı olarak da son derece kendisine üzüntü veren günler geçirir.Yine bu rüyayı gören kişinin başından bir süre uğursuzluklar ve talihsizlikler olur,  Ayrıca kişinin sabırsız davranışları, düşünmeden attığı adımlar yüzünden, hem canı, hem mal varlığı riske girer, bu durumlardan ötürü de kişi geçen bu süre zarfında huzursuz ve mutsuz günler geçirir.

Rüyada Toprak Kayması Altında Kalmak

Nasıl gerçek yaşamda toprak kayması altında kalmak, insanlara maddi, manevi ciddi zararlar veriyor ise rüyada da kişi toprak kayması altında kaldığını görür ise o zaman gerçekleştirdiği işler kendisine hayır getirmez, tam tersi elindekileri alıp götürür, hiç ummadığı kadar kötü durumlar ile karşılaşır, tüm bunlara bağlı olarak da çok büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Yani çok olumlu anlamı olmayan bir rüyadır.

Rüyada Toprak Kayması Olduğunu Görmek

Kişi eğer rüyasında toprak kayması olduğunu görür ise bu aslında hayra yorumlanmayan bir rüya olup, gerçek yaşamında işler umduğu gibi gitmez, istemeden de olsa bu kişi kendisini zor duruma sokacak bazı işlere girer ve girdiği bu işlerin kendisine olumsuz ve zor günler yaşatmasına neden olur. Tüm bunların neticesinde de bu rüyayı gören kişi oldukça huzursuz olur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ali Kemal

dalları olmasına rağmen kuru olduğunu tahmin ettiğim bir ağacı iterek sökmeye devirmeye çalıştım ancak biraz ilerde, sanki ağaç köklerinin uzantısının hareketinden olduğunu tahmin ettiğim yer sarsıntısı ve toprak kayması oldu.bu hareket benim olduğum yere ulaşacak endişesi ile kaçmak istedim.fakat ulaşmayınca kaçmadım.ağacı yıkacak gücüm olduğu halde yıkmadığımı hatırlıyorum son olarak.yorumlayabilirseniz çok sevinirim.