Rüyada Yeşil Ceviz Görmek

Rüyada yeşil ceviz görmek hayra yorumlanmayan bir rüya olarak değerlendirilir. Zira bu rüya helal olmayan, uygunsuz işlerden para kazanmayı işaret eden bir rüyadır. Yine bu kişi rüyasında olmamış ham bir ceviz görürse haram ve günah yollardan mal, mülk sahibi olur. Dolayısıyla kazanmış olduğu mal helal mal olmadığından hayrını görmez. İstediği sonuçları elde edemez. Elde ettiği bu malı bir gün ansızın kaybeder ne olduğunu anlamaz bile. Bu yüzden de kısa sürede mevcut eski gerçekliğine geri döner.

Rüyada Yeşil Ceviz Kırmak

Rüyada yeşil ceviz kırmak totalde olumlu anlam içeren bir rüya olarak değerlendirilir zira bu rüyayı gören kişi hatalarından ders alarak yoluna doğru ve düzgün bir biçimde devam eder. Yaptığı bu değişiklik kişiye mutluluk getirir. Huzurlu bir biçimde yoluna devam eder. Ünlü rüya tabircilerine göre bu rüyanın bir diğer anlamı ise hayırlı ve bol kısmetli bir malın bu rüyayı gören kişi tarafından alınacağına yani elde edileceği biçimindedir.

Rüyada Yeşil Ceviz Toplamak

Kişi eğer rüyasında yeşil ceviz topladığını görür ise bunun anlamı tam olarak şöyledir: Bu rüyayı gören manevi anlamda oldukça zenginleşir ve iç huzura erer. Bu rüya itibarıyla dini vazifelerini yerine getirir ayrıca dünya işlerinde de düzgün adımlar atar. Ailesinde mutluluk hakim olur ve kişi tüm bu düzeninin kaybolmaması için üzerine düşeni fazlasıyla yapar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın