Rüyada Uzaylı Görmek

Rüyada uzaylı görmek “acaba evrende yalnız mıyız?” sorusuna cevap arayan düşünsel mekanizmanın bilinçaltındaki izdüşümüdür. Uzaylı rüyaları fantastik sayılabilecek oldukça da sık görülen rüyalardır ve bu konuda yeterli kanıtların olmaması da kişinin bilinmezlik içerisinde gezinmesine, aradığı cevapları bulamamasına neden olur ve bu tür kurgusal rüyalar olarak görülür.

Rüyada uzaylı görmek; rüya tabircilerine göre oldukça enteresan olayların meydana geleceğine işarettir. Beklenmedik bir şekilde işinizde yükseleceğinize, çok uzak bir ülkeye iş seyahatine gideceğinize, hiç tanımadığınız biri ile çok farklı bir ülkede tanışıp evleneceğinize, borçlarınızı ödeyip uzay kadar geniş ve ferah olacağınıza delalet eder diye açıklanır.

Rüyada Uzay Görmek

Rüyada uzay görmek, uzayda uçarak dolaştığını görmek vb rüyalar; rüya gören kişinin ufkunun çok geniş olduğunu gösterir. Bu türlerde bir rüya gördü iseniz sıra dışı fikirleriniz ve yaratıcılığınız ile iş hayatında sivrileceğinize, adınızın herkes tarafından duyulacağına, özgüveninizin ve şöhretinizin artacağına yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada uzay görmek bazı sırlar işitmek ile açıklanır.

Rüyada Uzaylı ile Konuştuğunu Görmek

Etrafına, yaşadığı dünyaya duyarlı, iletişim becerisi yüksek kişiye işaret eder. Bazı durumlarda bu rüya kimseye anlatamadığı, paylaşamadığı sorunları için kendisine yoldaş olacak, kılavuzluk edecek bir dost arayışına da tabir olunur. Rüyasında uzaylı olduğunu düşündüğü bir canlı ile konuştuğunu gören; yakın bir tarihte ileride çok samimi dost olacağı bir yabancı ile tanışır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Mehmet Melih Dereli

Rüyamda uzaylıların var olduğunu kanıtladım, bi çöplük vardı çöplüğün içinde takvim gördüm eskiydi baya, takvimde 2059 yazıyordu, ve ben bu takvimi görünce acayip bir derecede şaşırdım, herkese uzaylıların var olduğunu söylemeye çalışacaktım sadece 1 kişiye gösterdim ve ardından bi tane uzaglı gördüm bana kızgın bir şekilde bakıyordu ve peşimdeydi, daha sonra beni yakaladı ve bana konuşmadan ne olucağını söyledi beni uyardı bir kişinin daha bunu kanıtlarsam uzaylı beni öldüreceğini söyledi.. Sonra rüya bitti galba 😄