Rüyada Uyutmak

Rüyada uyutmak; sorumluluk alınmış vefa isteyen işler ile açıklanır. Tek başına bir mana ifade etmeyen bu iki kelime araya girecek bir varlık ile anlam bulur.

Rüyada Hipnozla Uyutmak

Rüyada hipnoz yöntemi ile birisini ya da birilerini uyutmak; bir düşüncesini, fikrini hayata geçirerek insanları çok şaşırtacak ve etkileyecek olduğuna işaret sayılır. Kişinin özel yetenekleri ve gayretleri ile ileride çok popüler bir yaşamı olacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Uyutmak

Bir annenin (ya da nadiren babanın) rüyada bebeğini uyuttuğunu görmesi bir bebeğin dünyaya geleceğini müjdeler. Evlatlarının mürüvvetlerini görmüş kimseler için de bu rüya yakında torun seveceklerine yorulur. Bekâr insanlar içinde benzer şekilde kısa sürede dünya evine gireceğini ve çoluk çocuğa karışacağını işaret eder. Genel anlamda mutluluk ve huzurlu yuva vaat eden rüyadır.

Rüyada Hastayı Uyutmak

Hastası olan veya olmayan insan için rüyada uyutmak huzur ve rahatlık anlamına gelir. Rüya gören kişinin vefakârlığı sayesinde etrafından büyük takdir göreceğine, eline geçecek zenginliğe, nama rivayet eder.

Rüyada Çocuk Uyutmak

Çocuğu olmayanlar için çocuk özlemi, torunu olmayanlar için torun özlemi, bekârlar için evli ve çocuklu bir aile kurma özlemine yorumlanır. Anne ve babaların çocuklarına aşırı düşkünlük ve bağlılıklarına da yorulan rüya çocuklarına bir zarar gelmemesi için didinen bazen de fazla müşkülpesent kişiliklerine işaret eder. Rüyada çocuk uyutmanın imkânsız sanılan bir isteğin gerçekleşeceği ve büyük bir ferahlama yaşanacağına da yorum yapılır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!