Rüyada Uyuyan Bebek Görmek

Rüyada uyuyan bebek görmek; önce kişinin medeni hali ile açıklanmalıdır. Rüya gören kişi eğer bekâr ise huzurlu ve mutlu bir yuvaya özlem duyuyor ve arzuluyordur ki bu rüya o kişi için hayırlı bir kısmettir. Rüya gören kişi evli ise uslu akıllı bir çocuğa veya sorunsuz bir aile düzenine işaret eder.
Rüyada uyuyan bebek görmek; gönül ferahlığına, kişinin kalp gözünün açık olduğuna, iyi niyetinin kendisine sağlayacağı refah ortamına ve benzeri güzel günlere, maddi manevi huzurlu olunmasına tabir edilir. Bazı rüya tabircilerinin açıklamalarına göre rüyada uyuyan bebek görmek yeni bir işe tekabül eder.

Rüyada Uyuyan Kız Bebek Görmek

Rüyada uyuyan kız bebek görmek; çok verimli ve güzel bir uğraşa, sezgileri yüksek bir kimsenin varlığına, uyuyan kız bebek hanede görülüyor ise evin bereket ile dolup taşacağına yorumlanır.
Rüyada Uyuyan Erkek Bebek Görmek
Rüya sahibi kimsenin bekâr ise evlenip hemen bir çocuğu olacağına, güç ve kudretin hep yanında olmasına, yeni bir başlangıç noktasına, sevdikleri ile yaşayıp kimseye muhtaç olmayacak kadar hayatını idame ettireceğine hayrolur.

Rüyada Uyuyan Çocuk Görmek

Rüyada uyuyan herhangi bir çocuk görmek; henüz tamamlanmamış işlere veya masum yalanlar söylemeye işarettir. Rüyada bildiğiniz bir çocuk görmek; onunla ilgili bir haber alacağınıza veya bir soruna ortak olacağınıza yorulur. Rüyada uyuyan çocuğu uyandıramamak; geçici korku ve ruhsal bozukluğa yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın