Rüyada Ütü Masası Görmek

Rüyada ütü masası görmek; kişinin son gördüğü, düşünerek rüyaya yattığı bir nesne değil ise hane ile ilgili bir işe yorumlanır. Rüyada görülen ütü masası mesken içinde düzenleyici rol oynayan emek sahibi aile büyüğüne işaret eder. Ancak rüyanın sadece tek bir objeye bağlı kalınmayarak diğer detaylarının da anlamlarına bakılarak değerlendirilmesi yerinde olacaktır.
Rüyada ütü masası görmek; yardımı ve desteklerinden büyük yarar sağlanan, ev halkı için öneminin çok büyük olacağı kişidir. Rüya tabircilerine göre de rüyada ütü masası; ailenin her sorunu ve ihtiyacı ile ilgilenen vefakâr ve cefakâr hizmetçi kişiye işarettir.

Rüyada Ütü Masası Satın Almak

Rüyasında bir ütü masası satın aldığını gören kişi bekâr ise yakında hanesine iyi bir eş adayı için görücü gelecek ve yakında bir evlilik yapacaktır. Rüyada gördüğü ütü masası yeni hanesi için çeyiz hazırlığına yorumlanır. Evli kişiler için de bu rüya bazı yeni eşyalar satın almak şeklinde açıklanır.

Rüyada Ütü Masası Açmak

Rüya yorumcularının ortak görüşüne göre rüyada ütü masası aile de üzerine fazlası ile sorumluluk alan kişidir. Rüyada ütü yapmak veya üzerinde başka bir iş yapmak gibi niyetler ile ütü masasını açtığını gören kişi işlerine kolaylık ve destek sağlayacak birisinden yardım görür. Rüyada ütü masası açmak; bazen de kişinin ailesi ile birlikte uzak bir yere yolculuğa çıkmak için hazırlığa yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Emine Kızılkaya

rüyamda yatak odamda kırmızı örtülü bir ütü masamın üzerinde kaynımın uyuduğunu görüyorum ve ben ne yapıyorsun orada öyle diyerek odaya giriyorum ve kaynım uyanıyor ve odadan çıkıyor

Ela

Rüyada kardeşim kızın birine yüzük taktı. Sonra ütü masası açık duruyordu ve bezi eskimişti. Ütüyü açtım ve ütü yaptım. Bu ne anlama geliyor?