Rüyada Uçuk Görmek

Rüyada uçuk görmek; kişinin düşünsel manada endişeli hallerine, tutum ve davranışlarında yanlış, hatalı hareket edilmesine, sözleri ile ifade etmek istediklerinde yanlış anlaşılan cümleler kurmasına yorumlanır. Rüyada görülen uçuk; kişinin ailesinden biri ile ilgili sıkıntıyı sembolize eder. Rüyada yüzde görülen yara, ur, sivilce gibi şeyler çoğunlukla önemsiz hastalıklara da yorumlanır.
Rüyada uçuk görmek; rüya yorumcularının bir kısmı tarafından bereket, aydınlık, kazanç, rüya gören kadın için evlat sahibi olmak gibi olumlu neticeler getireceği şeklinde nitelendirilir iken bazı tabircilere göre ise hesapta olmayan işlerin başına musallat olacağına tabir edilir. Rüyada dudağının her yanını kaplamış olan uçuk ise bazı rüya yorumcularının değerlendirmelerine göre; çok konuşup aleyhine dönebilecek sıkıntılara meyil vermek anlamına gelir.

Rüyada Dudakta Uçuk Görmek

Rüyada görülen dudak; eş, çocuk, ana baba gibi aile bireylerini sembolize eder. Rüyada dudakta uçuk görmek; kişinin ailesinden biri ile ilgili problemlere yorumlanır. Bu problemler kişinin aile bireylerinden biri ile arasında geçecek sürtüşmelere, anlaşmazlığa ya da ağız kavgalarına dek uzanabilir. Bazen de sadece rüya sahibinin yakını olan kişinin sorununa işarettir.

Rüyada Uçuğun Kanadığını Görmek

Kişinin dudağında bir uçuk çıktığını ve kanamaya başladığını görmesi; o insanın yersiz sözleri, üstüne vazife olmayarak başkalarına müdahale etmek istemesi gibi sebeplerden dolayı hoşnutsuzluk çıkacağına, kendisinin üzüleceği ithamlara hedef olacağı veya ani ancak çok uzun sürmeyecek bir dertten muzdarip olunacağına yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın