Rüyada Un Elemek

Rüyada un elemek kişinin günahlarına tövbe etmesi gerektiğine yorulur.  Bazılarına göre bu rüya kişinin Allah yolunda ilerleyen, din yolunda iş yapan kişiliğine işaret eder.

Rüyada Buğday Unu Görmek

Rüyada buğday unu görmek berekete, kazancının artacağın, maddi açıdan rahatlığa, para kazanırken karşısına çıkan engellerin kalkacağına, gelirinin artacağına, borçlarını ödeyeceğine, büyük bir refaha ulaşacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin evindeki huzura ve rahatlığa, hane üzerindeki güzelliklere ve her daim mutlu bir aileye delalet eder.

Rüyada Pirinç Unu Görmek

Rüyada pirinç unu görmek, kişinin mutlu olacağı güzel işler yapacağına, maddi açıdan sorunsuz bir hayatı olacağına, evinin bolluk ve bereketle dolacağına işaret eder. Bazen de bu rüya helal rızka delalet eder.

Rüyada Arpa Unu Görmek

Rüyada arpa unu görmek kişinin bazı sıkıntıları olacağına ve bu nedenle bazı konularda kısmaya gideceğine, helal kazanılan paraya ve rızka, hak yemeyen ve İslam yolunda ilerleyen bir kimseye işaret eder.

Rüyada Un Satmak

Rüyada un satmak rüyayı gören kişinin dünya hayatı için çabaladığına, kendisini çok kaptırdığına, Allah’ı ve ahret hayatını unuttuğuna, yanlış yoldan gitmeye ve helal yoldan ayrılmaya, bazı konularda ahlakından ve dini inancından ödün vererek iş yapacağına işaret eder. Kişinin maddi açıdan rahatlamak, daha çok para kazanmak için dini inançlarından ödün vereceğine, güzel ahlakını terk edeceğine ve yanlış işler yapacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!