Rüyada Yanaktan Öpmek

Rüyada yanaktan öpmek duygusal ilişkilere tabi edilir. Kişinin mutlu olacağı anların her geçen gün artacağına, rüyada eşinizin sizi yanaktan öpmesi size olan sevgisinin her geçen gün artacağına, tanımadığınız birinin size öpmesi ise maddi açıdan rahat edeceğiniz günlere, aniden gelecek toplu bir paraya işaret eder. Rüyada çocuğunuzun yanağınızdan öptüğünü görmek hayırlı bir evlat olacağına ve size karşı hiçbir şeyi esirgemeyeceğine delalet eder. Rüyada namahrem birinin sizi yanağınızdan öptüğünü görmeniz ise maddi açıdan uğrayacağınız zarara işaret eder.

Rüyada Birini Yanaktan Öpmek

Rüyada birini yanaktan öpmek o kişiye bir yardımınız dokunacağına, maddi veya manevi açıdan bir sıkıntısını gidereceğinize, bu kişi ile aranızda olan dargınlıkların son bulacağına ve uzun sürecek dostluğa, sevgiye işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin duygusal açıdan kuracağı ilişkilere yorulur, rüya sahibinin yakında hiç beklemediği bir kişiden alacağı teklife de delalet eder. Rüyada yanağından öptüğünüz kişi gerçek hayatta size yakınlaşmak isteyecek ya da gönül ilişkisi için çok çaba sarf edecek demektir.

Rüyada Şehvetle Yanaktan Öpmek

Rüyada şehvetle yanaktan öpmek bazılarına göre duygusal ilişkilere bazılarına göre ise dünya hayatının güzelliklerine ve zevklerine kendini çok kaptırmaya işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin mutluluğu yakalamak için sürekli dünya hayatını dikkate alan ve ahret için hiçbir çaba göstermeyen kişiye delalet eder. Rüyada şehvet duyguları hissetmeden birini öpmek ise dostlu ve kardeşlik duygularına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın