Rüyada Yanaktan Öpmek

Rüyada yanaktan öpmek duygusal ilişkilere tabi edilir. Kişinin mutlu olacağı anların her geçen gün artacağına, rüyada eşinizin sizi yanaktan öpmesi size olan sevgisinin her geçen gün artacağına, tanımadığınız birinin size öpmesi ise maddi açıdan rahat edeceğiniz günlere, aniden gelecek toplu bir paraya işaret eder. Rüyada çocuğunuzun yanağınızdan öptüğünü görmek hayırlı bir evlat olacağına ve size karşı hiçbir şeyi esirgemeyeceğine delalet eder. Rüyada namahrem birinin sizi yanağınızdan öptüğünü görmeniz ise maddi açıdan uğrayacağınız zarara işaret eder.

Rüyada Birini Yanaktan Öpmek

Rüyada birini yanaktan öpmek o kişiye bir yardımınız dokunacağına, maddi veya manevi açıdan bir sıkıntısını gidereceğinize, bu kişi ile aranızda olan dargınlıkların son bulacağına ve uzun sürecek dostluğa, sevgiye işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin duygusal açıdan kuracağı ilişkilere yorulur, rüya sahibinin yakında hiç beklemediği bir kişiden alacağı teklife de delalet eder. Rüyada yanağından öptüğünüz kişi gerçek hayatta size yakınlaşmak isteyecek ya da gönül ilişkisi için çok çaba sarf edecek demektir.

Rüyada Şehvetle Yanaktan Öpmek

Rüyada şehvetle yanaktan öpmek bazılarına göre duygusal ilişkilere bazılarına göre ise dünya hayatının güzelliklerine ve zevklerine kendini çok kaptırmaya işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin mutluluğu yakalamak için sürekli dünya hayatını dikkate alan ve ahret için hiçbir çaba göstermeyen kişiye delalet eder. Rüyada şehvet duyguları hissetmeden birini öpmek ise dostlu ve kardeşlik duygularına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Bora Tülek

İyi günler. Ruyamda bir kafeye gittik erkek bir arkadaşımla. Arkadaşım dediysem gerçek hayatta tanımıyorum. Siparisimizi verdik o ara bizim masamiza baskasi oturmus, bizde köşedeki masaya geçtik. Ben oturduğum zaman karşımda kalan masada iki kiz vardi. Arkadaşım kendine yakin olani yani sirt sirta oldugu kizi yanina cekip sarildi. O kizin arkadaşıyla goz goze geldim once sandalyesini degistirdi sonra da geldi yanima oturdu. Sarilir gibi olduk yanagindan bi kere öptüm. Gercekte ise sevgilim var ama rüyamda o ya agindan öptüğün kiz sevgilim oldu. Anlami ney bunun abicim/ablacim?

Bekir bicakci

Ruyamda ilkbask suya ruyuyorum sonra suda boynuzlu havva cikisyor korkarak kaciyorum ve hic tanimadigim bir erkek av tufegiyle sudaki havvana ates ediyor ve ben onu kulladigi arabanin icine giriyorum tanimadigim kadini opuyorum