Rüyada Umreye Gideceğini Görmek

Rüyada umreye gideceğini görmek rüya sahibinin refah içinde maddi açıdan hiçbir sıkıntı yaşamayacağı uzun bir ömrünün olacağına işaret eder. Yaşlı bir kimsenin bu rüyayı görmesi dünya hayatının son bulacağına delalettir. Bazılarına göre bu rüya kişinin istek ve dileklerinin gerçek olma gününün geldiğine işaret eder.

Rüyada Umre Yapmak

Rüyada Mekke’de ve umre yaptığını gören kişinin hayatı güzellikler dolar, her yaptığı iş kolaylaşır. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin maneviyatının her geçen gün arttığına, kurtuluşa ereceğine, mutlu günlerin yakın olduğuna delalet eder. Rüyada umre yapmak hayra yorulur ve kişinin güzel haberler alacağına, hayatının en güzel zamanlarını yaşayacağına işaret eder. Bekar bir kimsenin bu rüyayı görmesi kısa zaman içinde yapacağı hayırlı bir evliliğe, şansının bu günlerde açık olacağına, hiçbir olumsuzlukla karşılaşmayacağına, büyük mutluluklara delalet eder.

Rüyada Umre Yapan Birini Görmek

Rüyada umre yapan birini görmek eğer bu kişi tanıdık ise, bu kişinin rüya sahibine bir yardımının dokunacağına ya da bu kişiden güzel bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Umre Yolculuğu Görmek

Rüyada umre yolculuğu görmek kişinin mal ve mülk sahibi olduğuna ve sahip olduklarını Allah yolunda harcaması gerektiğine, hayır işlerine, yoksullara yardım etmesi gerektiğine delalet eder. Bazılarına göre ise bu rüya, rüya sahibinin şanslı ve bereket dolu günler geçireceğine, yakında kendisi için hayırlı olacak bir yolculuğa çıkacağına, her işinin yolunda gideceğine, hanedeki muhabbete işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Nurten

Rüyamda kızım ile Umre’ye gidiyorduk. Pasaport, para ve kıyafet almadığımızı fark ettik. Sonra pasaport gerekmediğini öğrendik. Kardeşim, kıyafet ve para gönderir ya da para gönderir, biz kıyafet alırız dedik. Mutluluklar ferahladık. Gerçek hayatta da kızım ile Umre’ye gitmeyi uzun süredir düşünüyoruz. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Ayşe

Rüyamda umreye gideceğimi biliyordum ve bunun için hazırlıklar yapıyordum. Daha sonra mahkemede bazı olaylar gelişti ve beni hapse atmak istediler. Çevremdeki herkes benim umreye gideceğimi hapse girmemem gerektiğini söyleyerek beni bu durumdan kurtarmaya çalıştılar. Ben hapse girmek üzereyken uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor?