Rüyada Uçmak

Rüyada uçmak hayra yorulur ve kişinin iş hayatında çok başarılı olacağına, iyi yerlere geleceğine, makam ve mevki sahibi olacağına, terfi alacağına, hedeflediği pozisyona ulaşacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin uzun bir seyahate çıkacağına, rüyada yerden yukarıya doğru uçmak ise maddi kayıplara, gelirin azalmasına ve geçim darlığına işaret eder.

Rüyada Kuş Gibi Uçmak

Rüyada kuş gibi uçmak iyiye işarettir. Mevki değişikliğine konumunun artacağına delalet eder. Kişinin daha iyi bir pozisyona terfi edeceğine, konumunu artıracağına, güzel bir mevkiye ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin gelirini artıracağına, maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşacağına ve refah içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Uçakla Uçmak

Rüyada uçakla uçmak kişinin çok mutlu olacağı, sevineceği haberler alacağına, aniden gelen neşeye, rüya sahibinin hayatını büyük ölçüde değiştirecek kararlar alacağına, bu kararın onu bambaşka bir noktaya getireceğine, kişinin duymayı beklediği şeyleri duyacağına, her günün farklı güzelliklerle kendisini bulacağına işarete eder.

Rüyada Bir Yerden Bir Yere Uçmak

Rüyada bir yerden bir yere uçmak rüya sahibini bekleyen kişiler olduğuna, kendisine yol göründüğüne, bir seyahate çıkacağına delalet eder. Rüyada ulaşılan yükseklik kişinin makam ve mevkisinin derecesine, göreceği saygı ve takdirin oranına işaret eder.Rüya sahibinin gittiği yerde bekleyenlerinin olacağına ve onlarla hasret, özlem gidereceğine, çok mutlu  ve sevinç dolu olacağına delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Mustafa agamola

iyi geceler rüyamda uçarak Camiye gidiyorum Cami avlusuna indiğimde cenaze olduğunu görüyor um tabutu açıp bakıyorum fakat tabut boş yorumlarsanız çok memnun olurum.
iyi çalışmalar kolay gelsin.