Rüyada Araba Anahtarı Almak

Rüyada araba anahtarı almak kişinin gelecekle ilgili her şeyi yoluna koymak ve her zaman daha iyisine sahip olmak için büyük bir uğraş verdiğine delalet eder. Kişinin hayatındaki en büyük amacının ailesine daha iyi koşullar oluşturmak ve onların rahat etmesini sağlamak olduğuna ve bunun için çabaladığına, çok çalıştığına ancak istediği noktaya ulaşmasına az kaldığına, yakın zamanda çabalarının karşılığını alacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Araba Anahtarı Kaybetmek

Rüyada araba anahtarı kaybetmek kişinin şansızlığı simgeler. Ayrıca bu rüya yanlış yoldan elde edilen kazanca, günah işlemeye, helal yolu bırakarak kolay yoldan para kazanma çabalarına girileceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya olumsuz olaylar yaşamaya, engellerle karşılaşmaya ve zorlu bir hayat geçiremeye de işaret eder.

Rüyada Yeni Araba Almak

Rüyada yeni araba almak kişinin hayatında karşılaşacağı yeniliklere delalet eder. Yeni bir iş, yeni ev ya da yeni bir mülk edinmeye işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin duygusal ilişkilerindeki yenilikleri yansıtır ve tanışacağı yeni bir kimseye ya da sevdiği kişi ile planladığı yeni seyahatlere yorumlanır. Yeni evli çiftler için bu rüya aileye katılacak yen bir üyeye, bir bebeğe işaret eder. Rüyada görülen arabanın beyaz olması kişinin hayalini kurduğu eve sahip olacağına, koyu renk bir araba görmek ise kişinin hayallerine kavuşması için biraz daha çaba sarf edeceğine, sabretmesi gerektiğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Bahar

Rüyamda cumhurbaşkanının, makam şoförü olduğumu gördüm. Bana arabasını anahtarı teslim ediliyor ve ben bu işi yapmak istemiyorum aslında ama benim korkmamam gerektiğini ve çok iyi araba kullandığımı söylüyorlar. Bu işi yapmam gerektiğini söylüyorlar onun korumalarını görüyorum. Bizim cumhurbaşkanımızın korumaları var etrafında ve arabası bildiğimiz üzere çok güzel harika bir arabaydı. En büyük arabasının anahtarı bana veriliyor ve onu gideceği yerlere benim götürmem gerektiği ve benim onun makam şoförü olmam gerektiği söyleniyor. Ben bunu çok istekli yapmıyorum ama öyle olması gerektiği için devam ediyorum. Eğer istemezsem seçenek olarak başka bir lider için çalışmak zorunda olduğum söyleniyor. Rüyamda çok şaşkınım ve anahtar elimdeyken uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?