Rüyada Kırmızı Üzüm Görmek

Rüyada kırmızı üzüm görmek, rüyayı gören kişinin rızkının, kısmetinin artacağına, büyük mirasa, bolluk berekete delalettir. Üzümün salkım şeklinde görülmesi rüya sahibinin ailesinin içinde huzura ve mutluluğa, zamanında görülen üzüm sağlıklı, sıhhatli bereketli ömre, zamanından önce ya da sonra görülen üzüm ise sıkıntı ve kedere delalettir. Zamanı dışında görülen üzüm rüya sahibinin daha önce yapması gereken bir hayır işini şimdiye sarkıtmasına, zamanında görülen üzüm ise dünyevi mallarım alım kolaylığına alamet edilir.

Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüyada siyah üzüm görmek, rüyayı gören kimsenin sağlıklı, sıhhatli, mutlu ve huzurlu bir ömür geçireceğine delalettir.

Rüyada Siyah Üzüm Yemek

Rüyada siyah üzüm yemek, rüyayı gören kimsenin üzüntülü, sıkıntılı bir döneme gireceğine, bazı sağlık problemleri yaşayacağına delalettir.

Rüyada Beyaz Üzüm Görmek

Rüyada beyaz üzüm görmek, rüyayı gören kişinin bir ömür boyu mutlu, sağlıklı, huzurlu, hayırlı bir evliliği olacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Üzüm Suyu Görmek

Rüyada üzüm suyu görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir ömre sahip olacağına delalettir. Rüya sahibinin huzurlu ve mutlu bir hayat süreceği rivayet edilir.

Rüyada Üzüm Almak

Rüyada üzüm almak, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında olumlu gelişmelerin olacağına, bazı başarılı çalışmalar sonucunda bir kaç büyük firmadan iş teklifi alacağına, bu tekliflerden birini kabul eder ise rahat bir hayata kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahatlayacağına, aile hayatının da güzelleşeceğine delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın