Rüyada Helikopter Görmek

Rüyada helikopter görmek son derece güzel anlamlar içeren bir rüyadır. Değişim, liderlik öncülük, yenilikçilik ve hayra yorulacak değişimler anlamına gelen bir rüyadır. Bu rüyayı gören lider vasıfları olan, kendisine toplumda bir misyon edinmiş, içinde bulunduğu toplumu karanlıktan aydınlığa çıkarmayı hedef edinen, bazen bundan dolayı toplum ile ters düşen ama yine de düşlerinden vazgeçmeyen bir insan olduğuna dalalet eden bir rüyadır. Yani bu kişi dünyayı değiştirmeyi hedefleyen sıra dışı ve öncü bir kişidir.

Rüyada Uçan Helikopter Görmek

Kişi eğer rüyasında uçan helikopter görür ise bunun anlamı tam olarak şudur: Bu kişinin yapmak istediği bir takım işler ve amaçlar vardır. Bu rüyayı görmesi ile beraber hedeflediği amaçlarına ulaşacağına, projelerini tek tek hayata geçireceğine, amaçlarına en kısa sürede ulaşacağına işaret eden son derece pozitif anlamı olan, yükselmeyi ve ilerlemeyi işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Helikopter İle Uçmak

Eğer kişi rüyasında helikopter ile uçtuğunu görür ise bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişi olanaksızlıkları aşar, tüm düşleri gerçek olur, tüm amaçlarına olağanüstü bir biçimde ulaşır. Muhteşem başarılara imza atar. Bu rüyayı gördükten sonra da başaramadığı hiçbir şey olmaz.

Rüyada Helikopter Kullanmak

Rüyada helikopter kullanmak son derece hayra yorulan bir rüya olup, bu rüyayı gören kişi mevcut tüm durumlarda kontrolü eline alır, içinde bulunduğu ortamların planlayıcı haline gelir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Meral Öztürk

Merhaba!

Şu konu kafamı çok kurcaladı: nedense rüyalarımda hep aynı simgeleri görüyorum. Bunlar; denizde yüzmek, kaçmak veya kaçırılmak, bir erkeğin bana aşık olduğu -ki bu kişiyi hiçbir şekilde tanımıyorum, farklı sıfatlarla rüyama giriyor- ve deprem olması. Yaklaşık 1 senedir falan aynı simgeleri görüyorum. Bunun anlamı sizce nedir? Yardımcı olabilir misiniz?

Gul yaylalı

Sevdiğm kisinin helikopter kullandığını gormek

Hülya Çakmanus

Merhaba rüyamda bir helikoptere binmiş uçuyordum YANIMDA biri daha vardı ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Aşağıdaki manzaraya bakıp hayran kalıyorum Maldivler tarzı sığ mavi ve çok berrak bir deniz ve denizin içinde villalar görüyorum rüya bitiyor. Yorumlar mısınız?