Rüyada Tüylenme Görmek

Rüyada tüylenme görmek; kişinin karakterine, cinsiyetine, işine, alışkanlıklarına ve benzeri özelliklere göre farklı şekilde açıklanır. Genellikle görünüşüne çok önem veren, titiz insanların bilinçaltına yerleşmiş olan tutumları bu tür rüyalar görmelerine neden olur. Diğer taraftan sosyal hayat ve iş ilişkileri çetrefilli kişilerin tedirginlikleri, rüyalarında tüylenme şeklinde açığa çıkabilir.
Rüyada tüylenme görmek; bazı rüya tabircilerinin yorumlarında sağlıklı, zengin ve huzurlu yaşamaya göstergedir. Bu yorumların aksine rüyada tüylenmenin dedikodu, fitne, düşmanlık, iftira ile birlikte huzursuzluğa, can sıkıcı günlere işaret ettiği de varsayılır. Genel olarak rüyada görülen tüy, kıl istenmeyen durumlar için simgedir. Tüm vücudun tüylendiğini görmek ise büyük bir bela ile uğraşılacağına yorulur.

Rüyada Yüzünde Tüylenme Görmek

Rüya gören kişinin yaptığı hatalara ve pişmanlıklarına yorulan rüya aynı zamanda hileye, harama, bilip bilmeden konuşup ortalığı bulandıran kimselere yorulur. Rüyasında yüzünde tüylenme görmek, birisinin veya birilerinin karşısına çıkamayacak kadar kötü ithamlarda bulunmuş, kötülükler yapmış insan ile tabir edilir.

Rüyada Sırtında Tüylenme Görmek

Rüyada sırtta görülen tüyler arkadan konuşan, insanın gıyabında haksız yergilerde bulunan, fitneci insanların kötülüklerine yorumlanır. Bu rüya çevredeki dost görünen ahlaksız insanlara karşı dikkatli olunması için bir uyarı olarak değerlendirilir.

Rüyada Ellerinde Tüylenme Görmek

Rüya gören insanın kendi elleri ile bulaştığı kötülüklere işaret eden rüyadır. Vücudun hiç kıl bitmeyen kısımlarında tüylenme görmek; borçlanmaya, töhmet altında kalmaya, ancak Allah’ın inayeti ile üstesinden gelineceğine delalet sayılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın