Rüyada Tütsü Görmek

Rüyada tütsü görmek insanın gizemli ve mistik olaylara olan ilgisine, doğaüstü güçlere karşı merakına, melankolik karakterine işaret eder. Rüyada görülen tütsü; düşünce zenginliğini, yaratıcılığı, sezgisel yeteneği olan kişileri ve ruhani dünyaya yoğunlaşmış kişilikleri sembolize eder.
Rüyada tütsü görmek bir alakanız yok ve hiç kullanmıyor iseniz yeni ilgi alanlarınız olacağı şeklinde yorumlanır. Uzakdoğu kültüründe özellikle de Budizm ve Hindu inanışlarında yeri ve önemi büyük olan tütsü genellikle dini ritüellerde, ruh çağırma ayinlerinde ve büyücülükte kullanılan bir objedir. Tütsü bizim kültürümüzde pek yaygın olmadığından rüyada görülmesi ilginçtir. Kişinin hayatında yeni ufuklar açılacağına yorumlanır.

Rüyada Tütsü Yaktığını Görmek

Rüyada tütsü yaktığını görmek kimi yorumculara göre; övgü, iyilik, menfaat, kazanç, refah ve kimi tabir insanlarına göre de arabozuculuk, kıskançlık, şeytani işlere dalma, birilerinin arasına nifak sokma anlamları ile yorumlanır.

Rüyada Hoş Kokulu Tütsü Görmek

Rüyada yakılan ve etrafa hoş kokular saçan tütsü görmek; duygusal bağlamda insanın kendisi ile ilgili memnuniyetini ve de çevresindekiler ile olan uyumunu gösterir.

Rüyada Kötü Kokan Tütsü Görmek

Kötü kokan tütsü gerçek hayatta nasıl istenmeyen bir durum ise rüyada kötü kokulu bir tütsü görmek de keyfinizi kaçıracak olaylara tanık olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Büyü için Tütsü Yakmak

İslam inanışlarına göre büyü yapılması affedilmeyen eylemlerdir, şerdir. Büyü yapmak amacı ile rüyada tütsü yakıldığının görülmesi; niyet ettiği şey ile alakalı olarak olmayacak işlere girişmek, dine karşı gelmek, inançsızlık olarak tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!